linuxmint - en to ka translation catalogue (39 entries)

en: Login Window
ka: შესვლის ფანჯარა

en: Quit
ka: გასვლა

en: Appearance
ka: გარეგნობა

en: Background
ka: ფონი

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Draw a grid
ka: ბადის დახატვა

en: Themes
ka: თემები

en: GTK theme
ka: GTK-ის თემა

en: Icon theme
ka: ხატულების თემა

en: Mouse pointer
ka: თაგუნას კურსორი

en: Mouse pointer size
ka: თაგუნას კურსორის ზომა

en: Optional pictures
ka: არასავალდებულო სურათები

en: Other monitors
ka: სხვა ეკრანები

en: Bottom left
ka: ქვედა მარცხენა

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: User list
ka: მომხარებლის სია

en: Allow manual login
ka: ხელით შესვლის დაშვება

en: Hide the user list
ka: მომხმარებლების სიის დამალვა

en: Guest sessions
ka: სტუმრის სესისები

en: Allow guest sessions
ka: სტუმრის სესისების დაშვება

en: Automatic login
ka: ავტომატური შესვლა

en: Username
ka: მომხმარებლის სახელი

en: Settings
ka: მორგება

en: Activate numlock
ka: NumLock-ის ჩართვა

en: Auto
ka: ავტო

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: HiDPI support
ka: HiDPI-ის მხარდაჭერა

en: Monitor
ka: მონიტორინგი

en: Panel indicators
ka: პანელის მაჩვენებლები

en: Hostname
ka: ჰოსტის სახელი

en: Battery power
ka: ელემენტის კვება

en: Keyboard layout
ka: კლავიატურის განლაგება

en: Quit menu
ka: მენიუდან გასვლა

en: Clock
ka: საათი

en: _Cancel
ka: _გაუქმება

en: _Open
ka: _გახსნა

en: Image files
ka: ასლის ფალები

en: Configure the login window
ka: შესვლის ფანჯრის მორგება
