linuxmint - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Login Window
kk: Жүйеге кіру терезесі

en: Quit
kk: Шығу

en: Background
kk: Фон

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Themes
kk: Нақыштар
