linuxmint - en to ne translation catalogue (20 entries)

en: Login Window
ne: लगइन उइन्डो

en: Quit
ne: बन्द गर्नुहोस्

en: Appearance
ne: रूप

en: Background
ne: पृष्ठभूमि

en: Background color
ne: पृष्ठभूमिको रङ्ग

en: Draw a grid
ne: ग्रिड कोर्नुहोस

en: Themes
ne: थेमहरु

en: GTK theme
ne: GTK थेम

en: Icon theme
ne: आइकन थेम

en: Optional pictures
ne: बैकल्पिक तस्बिर

en: Other monitors
ne: अन्य मोनिटरहरु

en: Bottom left
ne: तल बायाँ

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरु

en: User list
ne: प्रयोगकर्ताहरुको सुचि

en: Hide the user list
ne: प्रयोगकर्ताको सुचि लुकाउनुहोस

en: Hide the list of users in the login window.
ne: लगइन उइन्डोमा प्रयोगकर्ताको सुचि लुकाउनुहोस ।

en: Guest sessions
ne: पाहुना सत्र

en: Allow guest sessions
ne: पाहुना सत्रमा अनुमति दिनुहोस

en: Automatic login
ne: स्वचालित लगइन

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम:
