linuxmint - en to nl translation catalogue (74 entries)

en: Login Window
nl: Aanmeldvenster

en: Quit
nl: Sluiten

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: General
nl: Algemeen

en: Left
nl: Links

en: Center
nl: Midden

en: Right
nl: Rechts

en: Alignment
nl: Plaatsing

en: Alignment of the login box
nl: Plaatsing van het aanmeldveld

en: Background
nl: Achtergrond

en: Note: Don't select a background from your home directory if it's encrypted or if its permissions are restricted.
nl: Let op: kies geen achtergrond in uw persoonlijke map indien die is versleuteld of als diens rechten zijn beperkt.

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Stretch background across multiple monitors
nl: Rek bureaubladachtergrond uit over meerdere beeldschermen

en: Draw user backgrounds
nl: Toon gebruikersachtergronden

en: When a user is selected, show that user's background.
nl: Wanneer er een gebruiker is gekozen, toon de bureaubladachtergrond van die gebruiker.

en: Draw a grid
nl: Toon een raster

en: Draw a grid of white dots on top of the background.
nl: Toon een raster van witte puntjes op de bureaubladachtergrond.

en: Themes
nl: Thema´s

en: GTK theme
nl: GTK-thema

en: Icon theme
nl: Pictogramthema

en: Mouse pointer
nl: Muisaanwijzer

en: Mouse pointer size
nl: Grootte van muisaanwijzer

en: Optional pictures
nl: Optionele afbeeldingen

en: Other monitors
nl: Andere beeldschermen

en: If you have multiple monitors, the user list is placed on the active one, and this picture on the others.
nl: Indien u meerdere beeldschermen heeft, wordt de gebruikerslijst op het actieve scherm geplaatst, en deze afbeelding op de andere.

en: Bottom left
nl: Linksonder

en: Select a picture to show on the bottom left of the login window.
nl: Kies een afbeelding om linksonder te tonen op het aanmeldvenster.

en: Users
nl: Gebruikers

en: User list
nl: Gebruikerslijst

en: Allow manual login
nl: Handmatige aanmelding toestaan

en: Add an option in the login window to enter a username.
nl: Voeg een optie toe in het aanmeldvenster voor het handmatig invoeren van een gebruikersnaam.

en: Hide the user list
nl: Verberg de gebruikerslijst

en: Hide the list of users in the login window.
nl: Verberg de gebruikerslijst in het aanmeldvenster.

en: Guest sessions
nl: Gastsessies

en: Allow guest sessions
nl: Sta gastsessies toe

en: Allow guests to use the computer without a password. A temporary guest account is created automatically when they log in.
nl: Sta gasten toe om de computer te gebruiken zonder wachtwoord. Er wordt een tijdelijk gastenaccount aangemaakt wanneer zij zich aanmelden.

en: Automatic login
nl: Automatische aanmelding

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Warning: Automatic login will fail if the user's home directory is encrypted.
nl: Waarschuwing: automatische aanmelding zal mislukken indien de gebruikersmap is versleuteld.

en: Delay before connection (in seconds)
nl: Vertraging voorafgaand aan verbinding (in seconden)

en: If this option is set the login screen will be shown for this many seconds before the automatic login occurs. Any user activity will cancel the countdown.
nl: Indien deze optie is ingesteld, zal het aanmeldscherm gedurende dit aantal seconden worden getoond alvorens de automatische aanmelding plaatsvindt. Gebruikersactiviteit zal het aftellen afbreken.

en: These settings require a computer reboot to take effect.
nl: Deze instellingen vereisen een herstart van de computer alvorens zij effect hebben.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Activate numlock
nl: Numlock activeren

en: Please install numlockx to use this option.
nl: Installeer a.u.b. numlockx om deze optie te kunnen gebruiken.

en: Activate numlock in the login window.
nl: Activeer numlockx in het aanmeldvenster.

en: Auto
nl: Automatisch

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: HiDPI support
nl: HiDPI-ondersteuning

en: Support for high pixel density and Retina displays.
nl: Ondersteuning voor hoge beeldpuntendichtheid en Retina-schermen.

en: Monitor
nl: Beeldscherm

en: Choose which monitor should display the login window, or select 'Auto' if you want it to follow the mouse.
nl: Kies welk beeldscherm het aanmeldscherm zou moeten weergeven, of kies 'Auto' indien u wilt dat het de muis volgt.

en: Panel indicators
nl: Werkbalkaanwijzers

en: Hostname
nl: Computernaam

en: Show the computer hostname in the panel.
nl: Toon de computernaam in de werkbalk.

en: Accessibility options
nl: Toegankelijkheidsopties

en: Show accessibility options in the panel.
nl: Toon toegankelijkheidsopties in de werkbalk.

en: On-screen keyboard layout
nl: Indeling van schermtoetsenbord

en: Battery power
nl: Accustroom

en: On laptops, show the battery power in the panel.
nl: Toon bij laptops de accustroom in de werkbalk.

en: Keyboard layout
nl: Toetsenbordindeling

en: Show the keyboard layout in the panel.
nl: Toon de toetsenbordindeling in de werkbalk.

en: Quit menu
nl: Afsluitmenu

en: Show the quit menu in the panel.
nl: Toon het afsluitmenu in de werkbalk.

en: Clock
nl: Klok

en: Show a clock in the panel.
nl: Toon een klok in de werkbalk.

en: Clock format
nl: Klok-opmaak

en: See https://www.foragoodstrftime.com for more information on formatting.
nl: Zie https://www.foragoodstrftime.com voor meer informatie inzake de opmaak van uw klok.

en: Choose an Image File
nl: Kies een schijfkopiebestand

en: _Cancel
nl: Af_breken

en: _Open
nl: _Openen

en: Image files
nl: Schijfkopiebestanden

en: Configure the login window
nl: Aanmeldvenster instellen
