linuxmint - en to pl translation catalogue (73 entries)

en: Login Window
pl: Okno logowania

en: Quit
pl: Wyjdź

en: Appearance
pl: Wygląd

en: General
pl: Ogólne

en: Left
pl: Po lewej

en: Center
pl: Wyśrodkowane

en: Right
pl: Po prawej

en: Alignment
pl: Wyrównanie

en: Alignment of the login box
pl: Wyrównanie pola logowania

en: Background
pl: Tło

en: Note: Don't select a background from your home directory if it's encrypted or if its permissions are restricted.
pl: Uwaga: nie wybieraj tła z katalogu użytkownika, jeśli jest on zaszyfrowany lub jeśli jego uprawnienia są ograniczone.

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Stretch background across multiple monitors
pl: Rozciągnij tło pomiędzy wieloma monitorami

en: Draw user backgrounds
pl: Rysuj tła użytkowników

en: When a user is selected, show that user's background.
pl: Gdy wybrany jest użytkownik, wyświetlaj jego tło pulpitu.

en: Draw a grid
pl: Rysuj siatkę

en: Draw a grid of white dots on top of the background.
pl: Pokaż nad tłem siatkę białych punktów.

en: Themes
pl: Motywy

en: GTK theme
pl: Motyw GTK

en: Icon theme
pl: Motyw ikon

en: Mouse pointer
pl: Wskaźnik myszy

en: Mouse pointer size
pl: Rozmiar wskaźnika myszy

en: Optional pictures
pl: Obrazy opcjonalne

en: Other monitors
pl: Inne monitory

en: If you have multiple monitors, the user list is placed on the active one, and this picture on the others.
pl: Jeśli posiadasz kilka monitorów, lista użytkowników wyświetlana jest na aktywnym, a ten obraz na pozostałych.

en: Bottom left
pl: Lewy dolny

en: Select a picture to show on the bottom left of the login window.
pl: Wybierz obraz do wyświetlenia w dolnym lewym rogu okna logowania.

en: Users
pl: Użytkownicy

en: User list
pl: Lista użytkowników

en: Allow manual login
pl: Pozwól na ręczne logowanie

en: Add an option in the login window to enter a username.
pl: Dodaj do okna logowania opcję wpisywania nazwy użytkownika.

en: Hide the user list
pl: Ukryj listę użytkowników

en: Hide the list of users in the login window.
pl: Ukryj listę użytkowników w oknie logowania.

en: Guest sessions
pl: Sesje gościa

en: Allow guest sessions
pl: Zezwól na sesję gościa

en: Allow guests to use the computer without a password. A temporary guest account is created automatically when they log in.
pl: Pozwól gościom używać komputera bez podawania hasła. Tymczasowe konto gościa jest tworzone automatycznie podczas logowania.

en: Automatic login
pl: Automatyczne logowanie

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Warning: Automatic login will fail if the user's home directory is encrypted.
pl: Uwaga: Automatyczne logowanie nie powiedzie się, jeśli katalog użytkownika jest zaszyfrowany.

en: Delay before connection (in seconds)
pl: Opóźnienie (w sekundach)

en: If this option is set the login screen will be shown for this many seconds before the automatic login occurs. Any user activity will cancel the countdown.
pl: Jeśli ta opcja jest ustawiona, ekran logowania zostanie wyświetlony na kilka sekund zanim nastąpi automatyczne logowanie. Każda czynność użytkownika anuluje odliczanie.

en: These settings require a computer reboot to take effect.
pl: Uruchom ponownie komputer, aby te zmiany weszły w życie.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Activate numlock
pl: Aktywuj klawiaturę numeryczną

en: Please install numlockx to use this option.
pl: Zainstaluj numlockx, aby móc użyć tej opcji.

en: Activate numlock in the login window.
pl: Aktywuj klawiaturę numeryczną w oknie logowania.

en: Auto
pl: Automatycznie

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: HiDPI support
pl: Obsługa HiDPI

en: Support for high pixel density and Retina displays.
pl: Obsługa wysokiej gęstości pikseli i wyświetlaczy Retina.

en: Choose which monitor should display the login window, or select 'Auto' if you want it to follow the mouse.
pl: Wybierz, który monitor powinien wyświetlać okno logowania lub wybierz „Auto”, jeżeli chcesz, żeby podążało ono za kursorem myszy.

en: Panel indicators
pl: Wskaźniki panelu

en: Hostname
pl: Nazwa komputera

en: Show the computer hostname in the panel.
pl: Pokaż nazwę komputera na panelu.

en: Accessibility options
pl: Opcje dostępności

en: Show accessibility options in the panel.
pl: Wyświetlaj na panelu opcje dostępności.

en: On-screen keyboard layout
pl: Układ klawiatury ekranowej

en: Battery power
pl: Poziom naładowania baterii

en: On laptops, show the battery power in the panel.
pl: Wyświetl poziom naładowania baterii na panelu w przypadku laptopów.

en: Keyboard layout
pl: Układ klawiatury

en: Show the keyboard layout in the panel.
pl: Wyświetl układ klawiatury na panelu.

en: Quit menu
pl: Menu wyjścia

en: Show the quit menu in the panel.
pl: Wyświetl na panelu menu wyjścia.

en: Clock
pl: Zegar

en: Show a clock in the panel.
pl: Wyświetl zegar na panelu.

en: Clock format
pl: Format zegara

en: See https://www.foragoodstrftime.com for more information on formatting.
pl: Zajrzyj na https://www.foragoodstrftime.com, aby uzyskać więcej informacji o formatowaniu.

en: Choose an Image File
pl: Wybierz plik obrazu

en: _Cancel
pl: _Anuluj

en: _Open
pl: _Otwórz

en: Image files
pl: Pliki obrazów

en: Configure the login window
pl: Konfiguruj okno logowania
