linuxmint - en to sk translation catalogue (67 entries)

en: Login Window
sk: Prihlasovacie okno

en: Quit
sk: Ukončiť

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Background
sk: Pozadie

en: Note: Don't select a background from your home directory if it's encrypted or if its permissions are restricted.
sk: Poznámka: Nevyberajte pozadie z vášho domovského adresára, ak je šifrovaný alebo ak sú jeho oprávnenia obmedzené.

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Stretch background across multiple monitors
sk: Roztiahnuť pozadie na viaceré monitory

en: Draw user backgrounds
sk: Vykresliť pozadia používateľa

en: When a user is selected, show that user's background.
sk: Zobraziť pozadie vybraného používateľa.

en: Draw a grid
sk: Vykresliť mriežku

en: Draw a grid of white dots on top of the background.
sk: Vykresliť mriežku z bielych bodov ponad pozadie.

en: Themes
sk: Motívy

en: GTK theme
sk: Motív GTK

en: Icon theme
sk: Motív ikon

en: Mouse pointer
sk: Ukazovateľ myši

en: Mouse pointer size
sk: Veľkosť ukazovateľa myši

en: Optional pictures
sk: Voliteľné obrázky

en: Other monitors
sk: Ostatné monitory

en: If you have multiple monitors, the user list is placed on the active one, and this picture on the others.
sk: Ak máte viacero monitorov, zoznam používateľov bude umiestnený na aktívnom monitore a tento obrázok na ostatných monitoroch.

en: Bottom left
sk: Vľavo dole

en: Select a picture to show on the bottom left of the login window.
sk: Vybrať obrázok, ktorý sa zobrazí vľavo dole v prihlasovacom okne.

en: Users
sk: Používatelia

en: User list
sk: Zoznam používateľov

en: Allow manual login
sk: Umožniť ručné prihlásenie

en: Add an option in the login window to enter a username.
sk: Pridať voľbu do prihlasovacieho okna na zadávanie používateľského mena.

en: Hide the user list
sk: Skryť zoznam používateľov

en: Hide the list of users in the login window.
sk: Skryť zoznam používateľov v prihlasovacom okne.

en: Guest sessions
sk: Relácie pre hostí

en: Allow guest sessions
sk: Povoliť hosťovské relácie

en: Allow guests to use the computer without a password. A temporary guest account is created automatically when they log in.
sk: Umožniť hosťom používať počítač bez zadania hesla. Po prihlásení je hosťovi vytvorené dočasný účet.

en: Automatic login
sk: Automatické prihlásenie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Warning: Automatic login will fail if the user's home directory is encrypted.
sk: Upozornenie: Automatické prihlásenie zlyhá, ak je domovský priečinok používateľa zašifrovaný.

en: Delay before connection (in seconds)
sk: Oneskorenie pred pripojením (v sekundách)

en: If this option is set the login screen will be shown for this many seconds before the automatic login occurs. Any user activity will cancel the countdown.
sk: Ak je táto voľba nastavená, prihlasovacia obrazovka bude zobrazená toľkoto sekúnd pred automatickým prihlásením. Akákoľvek činnosť používateľa zruší odpočítavanie.

en: These settings require a computer reboot to take effect.
sk: Na uplatnenie týchto nastavení sa vyžaduje reštart počítača.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Activate numlock
sk: Aktivovať funkciu Numlock

en: Please install numlockx to use this option.
sk: Na použitie tejto voľby, prosím, nainštalujte program numlockx.

en: Activate numlock in the login window.
sk: Aktivovať funkciu Numlock v prihlasovacom okne.

en: Auto
sk: Automaticky

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Zakázať

en: HiDPI support
sk: Podpora rozlíšenia HiDPI

en: Support for high pixel density and Retina displays.
sk: Podpora vysokej hustoty pixelov a displejov Retina.

en: Choose which monitor should display the login window, or select 'Auto' if you want it to follow the mouse.
sk: Zvoľte, na ktorom monitore má byť zobrazené prihlasovacie okno, alebo vyberte voľbu „Auto“, ak chcete aby nasledovalo myš.

en: Panel indicators
sk: Indikátory panela

en: Hostname
sk: Názov hostiteľa

en: Show the computer hostname in the panel.
sk: Zobraziť hostiteľký názov počítača v paneli.

en: Accessibility options
sk: Voľby zjednodušeného ovládania

en: Show accessibility options in the panel.
sk: Zobraziť voľby zjednodušeného ovládania v paneli.

en: On-screen keyboard layout
sk: Rozloženie klávesnice na obrazovke

en: Battery power
sk: Energia batérie

en: On laptops, show the battery power in the panel.
sk: Na prenosných počítačoch zobraziť stav energie batérie v paneli.

en: Keyboard layout
sk: Rozloženie klávesnice

en: Show the keyboard layout in the panel.
sk: Zobraziť rozloženie klávesnice v paneli.

en: Quit menu
sk: Ponuka ukončenia

en: Show the quit menu in the panel.
sk: Zobraziť ponuku ukončenia v paneli.

en: Clock
sk: Hodiny

en: Show a clock in the panel.
sk: Zobraziť hodiny v paneli.

en: Clock format
sk: Formát hodín

en: See https://www.foragoodstrftime.com for more information on formatting.
sk: Na adrese https://www.foragoodstrftime.com získate viac informácií o formátovaní.

en: Choose an Image File
sk: Výber súboru obrázku

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: _Open
sk: _Otvoriť

en: Image files
sk: Súbory obrázkov

en: Configure the login window
sk: Nastavenie prihlasovacieho okna
