linuxmint - en to sl translation catalogue (68 entries)

en: Login Window
sl: Prijavno okno

en: Quit
sl: Izhod

en: Appearance
sl: Izgled

en: Background
sl: Ozadje

en: Note: Don't select a background from your home directory if it's encrypted or if its permissions are restricted.
sl: Opomba: ne izberite ozadja iz domače mape, če je šifrirana ali če so njene pravice omejene.

en: Background color
sl: Barva ozadja

en: Stretch background across multiple monitors
sl: Raztegni ozadje čez več zaslonov

en: Draw user backgrounds
sl: Nariši uporabniška ozadja

en: When a user is selected, show that user's background.
sl: Ko je uporabnik izbran, prikaži njegovo ozadje.

en: Draw a grid
sl: Nariši mrežo

en: Draw a grid of white dots on top of the background.
sl: Nariši mrežo belih pik čez ozadje.

en: Themes
sl: Teme

en: GTK theme
sl: GTK tema

en: Icon theme
sl: Tema ikon

en: Mouse pointer
sl: Kazalec miške

en: Mouse pointer size
sl: Velikost kazalca miške

en: Optional pictures
sl: Neobvezne slike

en: Other monitors
sl: Drugi zasloni

en: If you have multiple monitors, the user list is placed on the active one, and this picture on the others.
sl: Če imate več zaslonov, se seznam uporabnikov postavi na aktivnega, ta slika pa na enega od preostalih.

en: Bottom left
sl: Spodaj levo

en: Select a picture to show on the bottom left of the login window.
sl: Izberite sliko za prikaz levo spodaj v prijavnem oknu

en: Users
sl: Uporabniki

en: User list
sl: Seznam uporabnikov

en: Allow manual login
sl: Dovoli ročno prijavo

en: Add an option in the login window to enter a username.
sl: Dodajte možnost, da v prijavnem oknu vnesete uporabniško ime.

en: Hide the user list
sl: Skrij seznam uporabnikov

en: Hide the list of users in the login window.
sl: Skrij seznam uporabnikov na prijavnem oknu

en: Guest sessions
sl: Seja gosta

en: Allow guest sessions
sl: Dovoli sejo gosta

en: Allow guests to use the computer without a password. A temporary guest account is created automatically when they log in.
sl: Omogočite gostom, da uporabljajo računalnik brez gesla. Začasni račun gosta se ustvari samodejno, ko se prijavi.

en: Automatic login
sl: Samodejna prijava

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Warning: Automatic login will fail if the user's home directory is encrypted.
sl: Opozorilo: samodejna prijava spodleti, če je domača mapa uporabnika šifrirana.

en: Delay before connection (in seconds)
sl: Časovni zamik pred povezavo (v sekundah)

en: If this option is set the login screen will be shown for this many seconds before the automatic login occurs. Any user activity will cancel the countdown.
sl: Če je nastavljena ta možnost, bo prijavni zaslon prikazan toliko časa (sekund), preden se izvede samodejna prijava. Vsakršna dejavnost uporabnika prekliče odštevanje.

en: These settings require a computer reboot to take effect.
sl: Za uveljavitev teh sprememb je potreben ponovni zagon računalnika.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Activate numlock
sl: Aktiviraj številsko tipkovnico

en: Please install numlockx to use this option.
sl: Za to možnost morate namestiti numlockx.

en: Activate numlock in the login window.
sl: Aktiviraj zaklepalko številčnice v prijavnem oknu.

en: Auto
sl: Samodejno

en: Enable
sl: Omogoči

en: Disable
sl: Onemogoči

en: HiDPI support
sl: HiDPI podpora

en: Support for high pixel density and Retina displays.
sl: Podpora za visoko gostoto slikovnih točk in zaslone Retina

en: Monitor
sl: Zaslon

en: Choose which monitor should display the login window, or select 'Auto' if you want it to follow the mouse.
sl: Izberite zaslon, na katerem naj bo prikazano prijavno okno, ali izberite »Samodejno«, če želite, da okno sledi miški.

en: Panel indicators
sl: Indikatorji v podoknu

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: Show the computer hostname in the panel.
sl: Pokaži ime računalnika gostitelja v podoknu.

en: Accessibility options
sl: Možnosti dostopnosti

en: Show accessibility options in the panel.
sl: Pokaži možnosti dostopnosti v podoknu.

en: On-screen keyboard layout
sl: Postavitev tipkovnice na zaslonu

en: Battery power
sl: Moč baterije

en: On laptops, show the battery power in the panel.
sl: Na prenosnikih pokaži moč baterije v podoknu.

en: Keyboard layout
sl: Razpored tipkovnice

en: Show the keyboard layout in the panel.
sl: Pokaži postavitev tipkovnice v podoknu.

en: Quit menu
sl: Izhod iz menija

en: Show the quit menu in the panel.
sl: Pokaži meni izhoda iz programa v podoknu.

en: Clock
sl: Ura

en: Show a clock in the panel.
sl: Pokaži uro v podoknu.

en: Clock format
sl: Oblika ure

en: See https://www.foragoodstrftime.com for more information on formatting.
sl: Podrobnosti o oblikovanju glejte na naslovu https://www.foragoodstrftime.com

en: Choose an Image File
sl: Izberite slikovno datoteko

en: _Cancel
sl: _Preklic

en: _Open
sl: _Odpri

en: Image files
sl: Datoteke slik

en: Configure the login window
sl: Prilagodite prijavno okno
