linuxmint - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Login Window
ta: நுழைவுச் சாளரம்

en: Quit
ta: வெளியேறு

en: Appearance
ta: தோற்றம்

en: Background
ta: பின்புலம்

en: Background color
ta: பின்புல வண்ணம்

en: Themes
ta: வடிவக்கரு
