linuxmint - en to uk translation catalogue (68 entries)

en: Login Window
uk: Вікно входу в систему

en: Quit
uk: Вийти

en: Appearance
uk: Зовнішній вигляд

en: Background
uk: Тло

en: Note: Don't select a background from your home directory if it's encrypted or if its permissions are restricted.
uk: Примітка: Не вибирайте тло із вашої домашньої теки, якщо її зашифровано або, якщо її дозволи обмежені.

en: Background color
uk: Колір тла

en: Stretch background across multiple monitors
uk: Розтягнути тло на декілька моніторів

en: Draw user backgrounds
uk: Малювання тла користувача

en: When a user is selected, show that user's background.
uk: Коли користувач обраний, показує тлове зображеня користувача.

en: Draw a grid
uk: Малювання сітки

en: Draw a grid of white dots on top of the background.
uk: Малює сітку білими крапками у верхній частині тлового зображення.

en: Themes
uk: Теми

en: GTK theme
uk: Тема GTK

en: Icon theme
uk: Тема піктограм

en: Mouse pointer
uk: Вказівник миші

en: Mouse pointer size
uk: Розмір вказівника миші

en: Optional pictures
uk: Додаткові зображення

en: Other monitors
uk: Інші монітори

en: If you have multiple monitors, the user list is placed on the active one, and this picture on the others.
uk: Якщо у Вас декілька моніторів, перелік користувачів показується на активному моніторі, а це зображення на інших.

en: Bottom left
uk: Знизу ліворуч

en: Select a picture to show on the bottom left of the login window.
uk: Оберіть зображення, яке повинне показуватися у лівій нижній частині екрану входу.

en: Users
uk: Користувачі

en: User list
uk: Перелік користувачів

en: Allow manual login
uk: Дозволити вхід у систему вручну

en: Add an option in the login window to enter a username.
uk: Додає можливість введення ім'я користувача у вікні входу.

en: Hide the user list
uk: Приховати перелік користувачів

en: Hide the list of users in the login window.
uk: Приховує перелік користувачів у вікні входу.

en: Guest sessions
uk: Гостьові сеанси

en: Allow guest sessions
uk: Дозволити гостьові сеанси

en: Allow guests to use the computer without a password. A temporary guest account is created automatically when they log in.
uk: Дозволяє гостьовий доступ до комп’ютера без паролю. Тимчасовий гостьовий обліковий запис створюється автоматично під час входу в систему.

en: Automatic login
uk: Автоматичний вхід у систему

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Warning: Automatic login will fail if the user's home directory is encrypted.
uk: Увага: Автоматичний вхід у систему не спрацює, якщо домашню теку користувача зашифровано.

en: Delay before connection (in seconds)
uk: Затримка перед під'єднанням (у секундах)

en: If this option is set the login screen will be shown for this many seconds before the automatic login occurs. Any user activity will cancel the countdown.
uk: Якщо встановлено цей параметр, вікно входу показуватиметься таку кількість секунд, перед тим, як відбудеться автоматичний вхід. Будь-яка активність користувача скасує зворотній відлік.

en: These settings require a computer reboot to take effect.
uk: Для застосування цих налаштувань потрібно перезавантажити комп’ютер.

en: Settings
uk: Налаштування

en: Activate numlock
uk: Активація numlock

en: Please install numlockx to use this option.
uk: Будь ласка, встановіть numlockx для використання цього параметру.

en: Activate numlock in the login window.
uk: Вмикає numlock у вікні входу в систему.

en: Auto
uk: Авто

en: Enable
uk: Увімк.

en: Disable
uk: Вимк.

en: HiDPI support
uk: Підтримка HiDPI

en: Support for high pixel density and Retina displays.
uk: Підтримка дисплеїв із високою щільністю пікселів і дисплеїв Retina.

en: Monitor
uk: Монітор

en: Choose which monitor should display the login window, or select 'Auto' if you want it to follow the mouse.
uk: Оберіть, який монітор повинен показувати вікно входу в систему, або виберіть "Авто" — щоб обрати монітор на якому вказівник.

en: Panel indicators
uk: Індикатори панелі

en: Hostname
uk: Ім'я хосту

en: Show the computer hostname in the panel.
uk: Показує ім’я хосту комп’ютера на панелі.

en: Accessibility options
uk: Спеціальні можливості

en: Show accessibility options in the panel.
uk: Показує спеціальні можливості на панелі.

en: On-screen keyboard layout
uk: Розкладка екранної клавіатури

en: Battery power
uk: Заряд батареї

en: On laptops, show the battery power in the panel.
uk: Показує заряд батареї на панелі, для ноутбуків.

en: Keyboard layout
uk: Розкладка клавіатури

en: Show the keyboard layout in the panel.
uk: Показує розкладку клавіатури на панелі.

en: Quit menu
uk: Меню припинення роботи

en: Show the quit menu in the panel.
uk: Показує меню припинення роботи на панелі.

en: Clock
uk: Годинник

en: Show a clock in the panel.
uk: Показує годинник на панелі.

en: Clock format
uk: Формат годинника

en: See https://www.foragoodstrftime.com for more information on formatting.
uk: Дивіться https://www.foragoodstrftime.com для отримання докладнішої інформації щодо форматування.

en: Choose an Image File
uk: Обрати файл зображення

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Open
uk: _Відкрити

en: Image files
uk: Файли зображень

en: Configure the login window
uk: Налаштування вікна входу в систему
