linuxmint - en to lt translation catalogue (68 entries)

en: Login Window
lt: Prisijungimo langas

en: Quit
lt: Išeiti

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Background
lt: Fonas

en: Note: Don't select a background from your home directory if it's encrypted or if its permissions are restricted.
lt: Pastaba: Nesirinkite fono iš savo namų katalogo, jeigu jis yra šifruotas ar yra apribota prieiga prie jo.

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Stretch background across multiple monitors
lt: Ištempti foną per kelis monitorius

en: Draw user backgrounds
lt: Brėžti naudotojų fonus

en: When a user is selected, show that user's background.
lt: Kai pasirenkamas naudotojas, rodyti to naudotojo foną.

en: Draw a grid
lt: Brėžti tinklelį

en: Draw a grid of white dots on top of the background.
lt: Fono viršuje piešti baltų taškų tinklelį.

en: Themes
lt: Apipavidalinimai

en: GTK theme
lt: GTK apipavidalinimas

en: Icon theme
lt: Piktogramų apipavidalinimas

en: Mouse pointer
lt: Pelės rodyklė

en: Mouse pointer size
lt: Pelės rodyklės dydis

en: Optional pictures
lt: Pasirinktini paveikslai

en: Other monitors
lt: Kiti monitoriai

en: If you have multiple monitors, the user list is placed on the active one, and this picture on the others.
lt: Jei turite kelis monitorius, naudotojų sąrašas bus patalpinamas aktyviame monitoriuje, o šis paveikslas visuose kituose monitoriuose.

en: Bottom left
lt: Apatinė kairė

en: Select a picture to show on the bottom left of the login window.
lt: Pasirinkti paveikslą, kuris bus rodomas prisijungimo lango apatinėje kairėje.

en: Users
lt: Naudotojai

en: User list
lt: Naudotojų sąrašas

en: Allow manual login
lt: Leisti rankinį prisijungimą

en: Add an option in the login window to enter a username.
lt: Pridėti į prisijungimo langą parametrą, skirtą įvesti naudotojo vardą.

en: Hide the user list
lt: Slėpti naudotojų sąrašą

en: Hide the list of users in the login window.
lt: Slėpti prisijungimo lange naudotojų sąrašą

en: Guest sessions
lt: Svečių seansai

en: Allow guest sessions
lt: Leisti svečio seansus

en: Allow guests to use the computer without a password. A temporary guest account is created automatically when they log in.
lt: Leisti svečiams naudotis kompiuteriu nereikalaujant slaptažodžio. Jiems prisijungus, automatiškai yra sukuriama laikina svečio paskyra.

en: Automatic login
lt: Automatinis prisijungimas

en: Username
lt: Naudotojo vardas

en: Warning: Automatic login will fail if the user's home directory is encrypted.
lt: Įspėjimas: Automatinis prisijungimas nepavyks, jeigu naudotojo namų katalogas yra užšifruotas.

en: Delay before connection (in seconds)
lt: Delsa prieš ryšį (sekundėmis)

en: If this option is set the login screen will be shown for this many seconds before the automatic login occurs. Any user activity will cancel the countdown.
lt: Jei ši parinktis yra nustatyta, tuomet prisijungimo ekranas, prieš automatiškai prisijungiant, bus rodomas tiek kiek nustatyta sekundžių. Bet kokia naudotojo veikla panaikins atvirkštinį skaičiavimą.

en: These settings require a computer reboot to take effect.
lt: Tam, kad įsigaliotų šie nustatymai, reikia paleisti kompiuterį iš naujo.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Activate numlock
lt: Aktyvuoti skaitmenų klavišus

en: Please install numlockx to use this option.
lt: Norėdami naudoti šį parametrą, įdiekite numlockx.

en: Activate numlock in the login window.
lt: Aktyvuoti prisijungimo lange skaitmenų klavišus.

en: Auto
lt: Automatiškai

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: HiDPI support
lt: HiDPI palaikymas

en: Support for high pixel density and Retina displays.
lt: Didelio tankio pikselių ir Retina ekranų palaikymas.

en: Monitor
lt: Monitorius

en: Choose which monitor should display the login window, or select 'Auto' if you want it to follow the mouse.
lt: Pasirinkite kuriame monitoriuje turėtų būti rodomas prisijungimo langas arba pasirinkite "Automatiškai", norėdami, kad prisijungimo langas sektų paskui pelę.

en: Panel indicators
lt: Skydelio indikatoriai

en: Hostname
lt: Kompiuterio vardas

en: Show the computer hostname in the panel.
lt: Rodyti skydelyje kompiuterio vardą.

en: Accessibility options
lt: Prieinamumo parametrai

en: Show accessibility options in the panel.
lt: Rodyti skydelyje prieinamumo parametrus.

en: On-screen keyboard layout
lt: Ekraninės klaviatūros išdėstymas

en: Battery power
lt: Baterijos energija

en: On laptops, show the battery power in the panel.
lt: Nešiojamuosiuose kompiuteriuose rodyti skydelyje baterijos energija.

en: Keyboard layout
lt: Klaviatūros išdėstymas

en: Show the keyboard layout in the panel.
lt: Rodyti skydelyje klaviatūros išdėstymą.

en: Quit menu
lt: Išėjimo meniu

en: Show the quit menu in the panel.
lt: Rodyti skydelyje išėjimo meniu.

en: Clock
lt: Laikrodis

en: Show a clock in the panel.
lt: Rodyti skydelyje laikrodį.

en: Clock format
lt: Laikrodžio formatas

en: See https://www.foragoodstrftime.com for more information on formatting.
lt: Išsamesnei informacijai apie formatavimą, žiūrėkite https://www.foragoodstrftime.com

en: Choose an Image File
lt: Pasirinkti paveikslo failą

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Open
lt: At_verti

en: Image files
lt: Paveikslų failai

en: Configure the login window
lt: Konfigūruoti prisijungimo langą
