linuxmint - en to fa translation catalogue (74 entries)

en: Login Window
fa: پنجرهٔ ورود به سیستم

en: Quit
fa: خروج

en: Appearance
fa: ظاهر

en: General
fa: عمومی

en: Left
fa: چپ

en: Center
fa: مرکز

en: Right
fa: راست

en: Alignment
fa: ردیف‌بندی

en: Alignment of the login box
fa: ردیف‌بندی جعبه ورود

en: Background
fa: پس‌زمینه

en: Note: Don't select a background from your home directory if it's encrypted or if its permissions are restricted.
fa: توجه: اگر پوشه خانه ی شما رمز گزاری شده یا از مجوز های لازم برخوردار نمی باشد، پس زمینه ای از این پوشه انتخاب نکنید

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Stretch background across multiple monitors
fa: کشیدن پس زمینه به همه نمایشگر ها

en: Draw user backgrounds
fa: کشیدن پس‌زمینه کاربر

en: When a user is selected, show that user's background.
fa: هنگامی که کاربری انتخاب شده، پس‌زمینه همان کاربر را نشان بده.

en: Draw a grid
fa: کشیدن توری

en: Draw a grid of white dots on top of the background.
fa: کشیدن یک توری از نقاط سفید بر روی پس‌زمینه.

en: Themes
fa: تم‌ها

en: GTK theme
fa: تم GTK

en: Icon theme
fa: تم نمادها

en: Mouse pointer
fa: نشانگر ماوس

en: Mouse pointer size
fa: اندازه نشانگر ماوس

en: Optional pictures
fa: تصاویر اختیاری

en: Other monitors
fa: نمایشگرهای دیگر

en: If you have multiple monitors, the user list is placed on the active one, and this picture on the others.
fa: اگر چند نمایشگر دارید، لیست کاربران بر نمایشگر فعال قرار میگیرد  و این تصویر بر نمایشگر های دیگر.

en: Bottom left
fa: چپ پایین

en: Select a picture to show on the bottom left of the login window.
fa: تصویری را برای نمایش در پایین سمت چپ پنجره ورود به سیستم انتخاب کنید.

en: Users
fa: كاربران

en: User list
fa: فهرست کاربر

en: Allow manual login
fa: مجاز کردن ورود دستی

en: Add an option in the login window to enter a username.
fa: گزینه ای برای وارد کردن نام کاربری به پنجره ورود به سیستم اضافه کنید.

en: Hide the user list
fa: پنهان کردن فهرست کاربر

en: Hide the list of users in the login window.
fa: پنهان کردن فهرست کاربران در پنجره ورود به سیستم.

en: Guest sessions
fa: نشست های میهمان

en: Allow guest sessions
fa: مجاز کردن نشست های میهمان

en: Allow guests to use the computer without a password. A temporary guest account is created automatically when they log in.
fa: میهمانان را مجاز کنید بدون کلمه عبور از رایانه استفاده کنند. یک حساب کاربریِ میهمان موقت به صورت خودکار هنگام ورود به سیستم ساخته میشود.

en: Automatic login
fa: ورود خودکار به سیستم

en: Username
fa: نام‌کاربری

en: Warning: Automatic login will fail if the user's home directory is encrypted.
fa: هشدار: درصورت رمزگذاری شده بودن مسیر خانه کاربر ورود به سیستم خودکار شکست میخورد.

en: Delay before connection (in seconds)
fa: وقفه قبل از اتصال (به ثانیه)

en: If this option is set the login screen will be shown for this many seconds before the automatic login occurs. Any user activity will cancel the countdown.
fa: درصورت فعال بودن این گزینه، صفحه ورود به سیستم قبل از ورود خودکار برای اینقدر ثانیه نمایش داده میشود.هرگونه فعالیت کاربر شمارش معکوس را لغو خواهد کرد.

en: These settings require a computer reboot to take effect.
fa: این تنظیمات برای تاثیر گذاشتن نیازمند راه‌اندازی مجدد سیستم هستند.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Activate numlock
fa: فعال کردن قفل صفحه‌کلید اعداد

en: Please install numlockx to use this option.
fa: لطفا برای استفاده از این گزینه numlockx را نصب کنید.

en: Activate numlock in the login window.
fa: فعال کردن قفل صفحه‌کلید اعداد در پنجره ورود به سیستم.

en: Auto
fa: خودکار

en: Enable
fa: فعال کردن

en: Disable
fa: غیر فعال کردن

en: HiDPI support
fa: پشتیبانی از HiDPI

en: Support for high pixel density and Retina displays.
fa: پشتیبانی برای تراکم پیکسلی بالا و نمایشگرهای Retina.

en: Monitor
fa: نمایشگر

en: Choose which monitor should display the login window, or select 'Auto' if you want it to follow the mouse.
fa: انتخاب کنید کدام نمایشگر باید پنجره ورود را نشان دهد، یا برای دنبال کردن ماوس «خودکار» را انتخاب کنید.

en: Panel indicators
fa: نشانگر های پنل

en: Hostname
fa: نام میزبان

en: Show the computer hostname in the panel.
fa: نشان دادن نام میزبان رایانه در پنل.

en: Accessibility options
fa: قابلیت های دسترسی

en: Show accessibility options in the panel.
fa: نمایش قابلیت های دسترسی در پنل.

en: On-screen keyboard layout
fa: صفحه کلید روی صفحه

en: Battery power
fa: قدرت باتری

en: On laptops, show the battery power in the panel.
fa: در لپ‌تاپ ها، قدرت باتری را در پنل نشان میدهد.

en: Keyboard layout
fa: چیدمان صفحه‌کلید

en: Show the keyboard layout in the panel.
fa: نشان دادن چیدمان صفحه‌کلید در پنل.

en: Quit menu
fa: فهرست خروج

en: Show the quit menu in the panel.
fa: نشان دادن فهرست خروج در پنل.

en: Clock
fa: ساعت

en: Show a clock in the panel.
fa: نشان دادن ساعت در پنل.

en: Clock format
fa: قالب‌بندی ساعت

en: See https://www.foragoodstrftime.com for more information on formatting.
fa: برای اطلاعات بیشتر درباره قالب‌بندی به https://www.foragoodstrftime.com سر بزنید.

en: Choose an Image File
fa: یک فایل تصویر انتخاب کنید

en: _Cancel
fa: _لغو

en: _Open
fa: _بازکردن

en: Image files
fa: فایل های تصویری

en: Configure the login window
fa: پیکربندی پنجره ورود به سیستم
