lightdm - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
az: Bütün proqramları bağlayıb kompüteri yenidən başlatmaq istədiyinizə əminsinizmi?

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Restart
az: Yenidən başlat

en: Are you sure you want to close all programs and shutdown the computer?
az: Bütün proqramları bağlayıb kompüteri yenidən başlatmaq istədiyinizə əminsinizmi?

en: Shutdown
az: Söndür

en: Large Font
az: Böyük Şrift

en: High Constrast
az: Yüksək Kontrast

en: Options
az: Seçimlər

en: Language
az: Dil

en: Keyboard Layout
az: Klaviatura tərtibatı

en: Session
az: Sessiya

en: Suspend
az: Dayandır

en: Hibernate
az: Qış yuxusu

en: Restart...
az: Yenidən başlat...

en: Shutdown...
az: Söndür...

note: Description on how to use Light Display Manager displayed on command-line
en: Usage:
      %s - Display Manager
az: İstifadə:
      %s - Displey Menecer

note: Description on how to use Light Display Manager displayed on command-line
en: Help Options:
      -c, --config <file>             Use configuration file
          --pid-file <file>           File to write PID into
      -d, --debug                     Print debugging messages
          --test-mode                 Run as unprivileged user
      -v, --version                   Show release version
      -h, --help                      Show help options
az: Kömək Seçimləri:
      -c, --config <file>             Konfiqurasiya faylı istifadə et
          --pid-file <file>           PID-i yazmaq üçün fayl
      -d, --debug                     Xəta arıdıcı mesajlarını dərc et
          --test-mode                 İmtiyazsız istifadəçi kimi başlat
      -v, --version                   Buraxılış versiyasını göstər
      -h, --help                      Kömək seçimlərini göstər
