lightdm - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
bg: Сигурни ли сте, че искате да се затворят всички програми и компютърът да се рестартира?

en: Cancel
bg: Отказ

en: Restart
bg: Рестартиране

en: Are you sure you want to close all programs and shutdown the computer?
bg: Сигурни ли сте, че искате да се затворят всички програми и компютърът да се изключи?

en: Shutdown
bg: Изключване

en: Large Font
bg: Голям шрифт

en: High Constrast
bg: Висок контраст

en: Options
bg: Настройки

en: Language
bg: Език

en: Keyboard Layout
bg: Подредба на клавиатурата

en: Session
bg: Сесия

en: Suspend
bg: Приспиване

en: Hibernate
bg: Дълбоко заспиване

en: Restart...
bg: Рестартиране...

en: Shutdown...
bg: Изключване...

note: Description on how to use Light Display Manager displayed on command-line
en: Usage:
      %s - Display Manager
bg: Употреба:
      %s - Display Manager
