lightdm - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
bs: Da li ste sigurni da želite da zatvorite sve programe i da ponovo pokrenete računar?

en: Cancel
bs: Odustani

en: Restart
bs: Ponovo pokreni

en: Are you sure you want to close all programs and shutdown the computer?
bs: Jeste li sigurni da želite zatvoriti sve programe i isključiti računar?

en: Shutdown
bs: Ugasi

en: Large Font
bs: Veliki font

en: High Constrast
bs: Veliki kontrast

en: Options
bs: Opcije

en: Language
bs: Jezik

en: Keyboard Layout
bs: Raspored tastature

en: Session
bs: Sesija

en: Suspend
bs: Suspenduj

en: Hibernate
bs: Hibernacija

en: Restart...
bs: Ponovo pokreni...

en: Shutdown...
bs: Gašenje...

note: Description on how to use Light Display Manager displayed on command-line
en: Usage:
      %s - Display Manager
bs: Korištenje:
      %s - Menadžer prikaza

note: Description on how to use Light Display Manager displayed on command-line
en: Help Options:
      -c, --config <file>             Use configuration file
          --pid-file <file>           File to write PID into
      -d, --debug                     Print debugging messages
          --test-mode                 Run as unprivileged user
      -v, --version                   Show release version
      -h, --help                      Show help options
bs: Opcije za pomoć:
      -c, --config<file> Koristi postavke datoteke
          --pid-file <file> datoteka za upisati PID
      -d,--debug Prikaži poruke debugiranja
          --test-mode Pokreni kao nepriveligirani korisnik
      -v, --version Prikaži verziju programa
      -h,--help Pokaži opcije pomoći
