lightdm - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
ca: Esteu segur que voleu tancar tots els programes i reiniciar l'ordinador?

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Restart
ca: Reinicia

en: Are you sure you want to close all programs and shutdown the computer?
ca: Esteu segur que voleu tancar tots els programes i aturar l'ordinador?

en: Shutdown
ca: Atura

en: Large Font
ca: Mida de lletra gran

en: High Constrast
ca: Alt contrast

en: Options
ca: Opcions

en: Language
ca: Llengua

en: Keyboard Layout
ca: Disposició del teclat

en: Session
ca: Sessió

en: Suspend
ca: Atura temporalment

en: Hibernate
ca: Hiberna

en: Restart...
ca: Reinicia...

en: Shutdown...
ca: Atura...

note: Description on how to use Light Display Manager displayed on command-line
en: Usage:
      %s - Display Manager
ca: Forma d'ús:
      %s - Gestor de pantalla

note: Description on how to use Light Display Manager displayed on command-line
en: Help Options:
      -c, --config <file>             Use configuration file
          --pid-file <file>           File to write PID into
      -d, --debug                     Print debugging messages
          --test-mode                 Run as unprivileged user
      -v, --version                   Show release version
      -h, --help                      Show help options
ca: Opcions d'ajuda:
      -c, --config <fitxer>             Utilitza el fitxer de configuració especificat
          --pid-file <fitxer>           Fitxer on cal escriure el PID (identificador de procés)
      -d, --debug                     Mostra missatges de depuració
          --test-mode                 Executa com a usuari sense privilegis
      -v, --version                   Mostra la versió del programa
      -h, --help                      Mostra les opcions d'ajuda
