lightdm - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
da: Er du sikker på, at du vil afslutte alle programmer og genstarte computeren?

en: Cancel
da: Annuller

en: Restart
da: Genstart

en: Are you sure you want to close all programs and shutdown the computer?
da: Er du sikker på, at du vil afslutte alle programmer og lukke computeren?

en: Shutdown
da: Luk ned

en: Large Font
da: Stor skrifttype

en: High Constrast
da: Høj kontrast

en: Options
da: Indstillinger

en: Language
da: Sprog

en: Suspend
da: Hvile

en: Hibernate
da: Dvale

en: Restart...
da: Genstart...

en: Shutdown...
da: Luk ned...

note: Description on how to use Light Display Manager displayed on command-line
en: Help Options:
      -c, --config <file>             Use configuration file
          --pid-file <file>           File to write PID into
      -d, --debug                     Print debugging messages
          --test-mode                 Run as unprivileged user
      -v, --version                   Show release version
      -h, --help                      Show help options
da: Muligheder:
      -c, --config <file>             Brug konfigurationsfil
          --pid-file <file>           Fil som PID skal skrives ind i
      -d, --debug                     Print debugging beskeder
          --test-mode                 Kør som upriviligeret bruger
      -v, --version                   Vis udgivelsesversion
      -h, --help                      Vis hjælpemuligheder
