lightdm - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
eo: Ĉu vi certe volas fermi ĉiujn programojn kaj restarti la komputilon?

en: Cancel
eo: Nuligi

en: Restart
eo: Restartigi

en: Are you sure you want to close all programs and shutdown the computer?
eo: Ĉu vi certe volas fermi ĉiujn programojn kaj elŝalti la komputilon?

en: Shutdown
eo: Elŝalti

en: Large Font
eo: Granda tiparo

en: High Constrast
eo: Alta kontrasto

en: Options
eo: Agordoj

en: Language
eo: Lingvo

en: Keyboard Layout
eo: Klavararanĝo

en: Session
eo: Seanco

en: Suspend
eo: Paŭzigi

en: Hibernate
eo: Pasivumigi

en: Restart...
eo: Restartigi...

en: Shutdown...
eo: Elŝalti...

note: Description on how to use Light Display Manager displayed on command-line
en: Usage:
      %s - Display Manager
eo: Uzado:
      %s - ekranmastrumilo

note: Description on how to use Light Display Manager displayed on command-line
en: Help Options:
      -c, --config <file>             Use configuration file
          --pid-file <file>           File to write PID into
      -d, --debug                     Print debugging messages
          --test-mode                 Run as unprivileged user
      -v, --version                   Show release version
      -h, --help                      Show help options
eo: Helpaj opcioj:
      -c, --config <dosiero>             Uzi agorddosieron
          --pid-file <dosiero>           Dosiero kie skribi PID
      -d, --debug                     Presi sencimigajn mesaĝojn
          --test-mode                 Ruli kiel neprivilegiulo
      -v, --version                   Montri eldonan version
      -h, --help                      Montri helpajn opciojn
