lightdm - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
et: Kas oled kindel, et tahad kõik programmid sulgeda ja arvuti taaskäivitada?

en: Cancel
et: Loobu

en: Restart
et: Taaskäivita

en: Are you sure you want to close all programs and shutdown the computer?
et: Kas oled kindel, et tahad kõik programmid sulgeda ja arvuti välja lülitada?

en: Shutdown
et: Lülita välja

en: Large Font
et: Suur kiri

en: High Constrast
et: Suur kontrast

en: Options
et: Valikud

en: Language
et: Keel

en: Keyboard Layout
et: Klaviatuuri paigutus

en: Session
et: Sessioon

en: Suspend
et: Uinak

en: Hibernate
et: Talveuni

en: Restart...
et: Taaskäivita...

en: Shutdown...
et: Lülita välja...
