lightdm - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
eu: Ziur programa guztiak itxi eta ordenagailua berrabiarazi nahi duzula?

en: Cancel
eu: Utzi

en: Restart
eu: Berrabiarazi

en: Are you sure you want to close all programs and shutdown the computer?
eu: Ziur programa guztiak itxi eta ordenagailua itzali nahi duzula?

en: Shutdown
eu: Itzali

en: Large Font
eu: Letra-tipo handia

en: High Constrast
eu: Kontraste handia

en: Options
eu: Aukerak

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Keyboard Layout
eu: Teklatu-diseinua

en: Session
eu: Saioa

en: Suspend
eu: Eseki

en: Hibernate
eu: Hibernatu

en: Restart...
eu: Berrabiarazi...

en: Shutdown...
eu: Itzali...

note: Description on how to use Light Display Manager displayed on command-line
en: Usage:
      %s - Display Manager
eu: Erabilera:
      %s - Display Manager

note: Description on how to use Light Display Manager displayed on command-line
en: Help Options:
      -c, --config <file>             Use configuration file
          --pid-file <file>           File to write PID into
      -d, --debug                     Print debugging messages
          --test-mode                 Run as unprivileged user
      -v, --version                   Show release version
      -h, --help                      Show help options
eu: Laguntza-aukerak:
      -c, --config <file>             Erabili konfigurazio-fitxategia
          --pid-file <file>           PID idatziko den fitxategia
      -d, --debug                     Inprimatu arazketa-mezuak
          --test-mode                 Exekutatu pribilegiorik gabeko erabiltzaile gisa
      -v, --version                   Erakutsi bertsioa
      -h, --help                      Erakutsi laguntza-aukerak
