lightdm - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
fi: Haluatko todella sulkea kaikki ohjelmat ja käynnistää tietokoneen uudelleen?

en: Cancel
fi: Peru

en: Restart
fi: Käynnistä uudelleen

en: Are you sure you want to close all programs and shutdown the computer?
fi: Haluatko todella sulkea kaikki ohjelmat ja sammuttaa tietokoneen?

en: Shutdown
fi: Sammuta

en: Large Font
fi: Suuri kirjasin

en: High Constrast
fi: Suuri kontrasti

en: Options
fi: Valinnat

en: Language
fi: Kieli

en: Keyboard Layout
fi: Näppäimistön asettelu

en: Session
fi: Istunto

en: Suspend
fi: Valmiustila

en: Hibernate
fi: Lepotila

en: Restart...
fi: Käynnistä uudelleen...

en: Shutdown...
fi: Sammuta...
