lightdm - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
gl: Ten certeza de que desexa pechar todos os programas e reiniciar o computador?

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Restart
gl: Reiniciar

en: Are you sure you want to close all programs and shutdown the computer?
gl: Ten certeza de que desexa pechar todos os programas e apagar o computador?

en: Shutdown
gl: Apagar

en: Large Font
gl: Letras grandes

en: High Constrast
gl: Contraste alto

en: Options
gl: Opcións

en: Language
gl: Idioma

en: Keyboard Layout
gl: Disposición de teclado

en: Session
gl: Sesión

en: Suspend
gl: Suspender

en: Hibernate
gl: Hibernar

en: Restart...
gl: Reiniciar...

en: Shutdown...
gl: Apagar...

note: Description on how to use Light Display Manager displayed on command-line
en: Usage:
      %s - Display Manager
gl: Uso:
      %s - Xestor de pantalla

note: Description on how to use Light Display Manager displayed on command-line
en: Help Options:
      -c, --config <file>             Use configuration file
          --pid-file <file>           File to write PID into
      -d, --debug                     Print debugging messages
          --test-mode                 Run as unprivileged user
      -v, --version                   Show release version
      -h, --help                      Show help options
gl: Opcións de axuda:
      -c, --config <ficheiro>             Usar un ficheiro de configuración
          --pid-file <archivo>           Escribir o PID nun ficheiro
      -d, --debug                     Mostrar mensaxes de depuración
          --test-mode                 Executar como un usuario sen privilexios
      -v, --version                   Mostrar a versión
      -h, --help                      Mostrar as opcións de axuda
