lightdm - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
hu: Biztos benne, hogy bezárja az összes programot, és újraindítja a számítógépet?

en: Cancel
hu: Mégse

en: Restart
hu: Újraindítás

en: Are you sure you want to close all programs and shutdown the computer?
hu: Biztos benne, hogy bezárja az összes programot, és leállítja a számítógépet?

en: Shutdown
hu: Leállítás

en: Large Font
hu: Nagy betűméret

en: High Constrast
hu: Magas kontraszt

en: Options
hu: Beállítások

en: Language
hu: Nyelv

en: Keyboard Layout
hu: Billentyűzetkiosztás

en: Session
hu: Munkamenet

en: Suspend
hu: Felfüggesztés

en: Hibernate
hu: Hibernálás

en: Restart...
hu: Újraindítás…

en: Shutdown...
hu: Leállítás…

note: Description on how to use Light Display Manager displayed on command-line
en: Usage:
      %s - Display Manager
hu: Használat:
      %s - Display Manager

note: Description on how to use Light Display Manager displayed on command-line
en: Help Options:
      -c, --config <file>             Use configuration file
          --pid-file <file>           File to write PID into
      -d, --debug                     Print debugging messages
          --test-mode                 Run as unprivileged user
      -v, --version                   Show release version
      -h, --help                      Show help options
hu: Súgó beállításokhoz:
      -c, --config <fájl> Használjon konfigurációs fájlt
          --pid-file <fálj> Ebbe a fájlba írja a PID-et
      -d, --debug Írja ki a hibakereső üzeneteket
          --test-mode Futtassa root jogok nélkül
      -v, --version Verziószám megjelenítése
      -h, --help Ennek a súgónak a megjelenítése
