lightdm - en to ia translation catalogue (10 entries)

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
ia: Secur que tu vole clauder tote le programmas e reinitiar le computator?

en: Cancel
ia: Cancellar

en: Restart
ia: Re-initiar

en: Options
ia: Optiones

en: Language
ia: Lingua

en: Keyboard Layout
ia: Disposition de claviero

en: Suspend
ia: Suspender

en: Hibernate
ia: Hibernar

en: Restart...
ia: Reinitiar...

en: Shutdown...
ia: Clauder omne...
