lightdm - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
kk: Барлық бағдарламаларды жауып, компьютеріңізді қайта жүктеуді қалайсыз ба?

en: Cancel
kk: Бас тарту

en: Restart
kk: Қайта жүктеу

en: Are you sure you want to close all programs and shutdown the computer?
kk: Барлық бағдарламаларды жауып, компьютеріңізді сөндіруді қалайсыз ба?

en: Shutdown
kk: Сөндіру

en: Large Font
kk: Үлкен қаріп

en: High Constrast
kk: Жоғары контраст

en: Options
kk: Опциялар

en: Language
kk: Тіл

en: Keyboard Layout
kk: Пернетақта жаймасы

en: Session
kk: Сессия

en: Suspend
kk: Ұйықтату

en: Hibernate
kk: Гибернация

en: Restart...
kk: Қайта жүктеу...

en: Shutdown...
kk: Сөндіру...

note: Description on how to use Light Display Manager displayed on command-line
en: Usage:
      %s - Display Manager
kk: Қолданылуы:
      %s - Display Manager

note: Description on how to use Light Display Manager displayed on command-line
en: Help Options:
      -c, --config <file>             Use configuration file
          --pid-file <file>           File to write PID into
      -d, --debug                     Print debugging messages
          --test-mode                 Run as unprivileged user
      -v, --version                   Show release version
      -h, --help                      Show help options
kk: Көмек опциялары:
      -c, --config <file>             Баптаулар файлын қолдану
          --pid-file <file>           PID жазылатын файл
      -d, --debug                     Жөндеу хабарламаларын шығару
          --test-mode                 Привилегиясыз пайдаланушыдан орындау
      -v, --version                   Шығарылым нұсқасын көрсету
      -h, --help                      Көмек опцияларын көрсету
