lightdm - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
lt: Ar tikrai norite užverti visas programas ir paleisti kompiuterį iš naujo?

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Restart
lt: Paleisti iš naujo

en: Are you sure you want to close all programs and shutdown the computer?
lt: Ar tikrai norite užverti visas programas ir išjungti kompiuterį?

en: Shutdown
lt: Išjungti

en: Large Font
lt: Didelis šriftas

en: High Constrast
lt: Didelis kontrastas

en: Options
lt: Nustatymai

en: Language
lt: Kalba

en: Keyboard Layout
lt: Klaviatūros išdėstymas

en: Session
lt: Seansas

en: Suspend
lt: Sustabdyti

en: Hibernate
lt: Hibernuoti

en: Restart...
lt: Paleisti iš naujo...

en: Shutdown...
lt: Išjungti...

note: Description on how to use Light Display Manager displayed on command-line
en: Usage:
      %s - Display Manager
lt: Naudojimas:
      %s - ekrano valdyklė
