lightdm - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ml: വേണ്ട

en: Are you sure you want to close all programs and shutdown the computer?
ml: എല്ലാ പ്രോഗ്രാമുകളും അടചിട്ട്‌ കംപ്യൂട്ടര്‍ നിര്‍ത്തട്ടെ?

en: Large Font
ml: വലിയ  ഫോണ്ട്

en: Hibernate
ml: ശിശിര നിദ്ര

en: Restart...
ml: പുനരാരംഭിക്കുക

en: Shutdown...
ml: നിര്‍ത്തുക
