lightdm - en to ms translation catalogue (17 entries)

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
ms: Anda pasti ingin menutup semua perisian dan mulakan semula komputer?

en: Cancel
ms: Batal

en: Restart
ms: Mulakan Semula

en: Are you sure you want to close all programs and shutdown the computer?
ms: Anda pasti ingin menutup semua program dan matikan komputer?

en: Shutdown
ms: Matikan

en: Large Font
ms: Fon Besar

en: High Constrast
ms: Beza Jelas Tinggi

en: Options
ms: Pilihan

en: Language
ms: Bahasa

en: Keyboard Layout
ms: Bentangan Papan Kekunci

en: Session
ms: Sesi

en: Suspend
ms: Tangguh

en: Hibernate
ms: Hibernasi

en: Restart...
ms: Mula Semula...

en: Shutdown...
ms: Matikan...

note: Description on how to use Light Display Manager displayed on command-line
en: Usage:
      %s - Display Manager
ms: Penggunaa:
      %s - Pengurus Paparan

note: Description on how to use Light Display Manager displayed on command-line
en: Help Options:
      -c, --config <file>             Use configuration file
          --pid-file <file>           File to write PID into
      -d, --debug                     Print debugging messages
          --test-mode                 Run as unprivileged user
      -v, --version                   Show release version
      -h, --help                      Show help options
ms: Pilihan Bantuan:
      -c, --config <file> Guna fail konfigurasi
          --pid-file <file> Fail untuk tuliskan PID
      -d, --debug Papar mesej penyahpepijatan
          --test-mode Jalankan sebagai pengguna tanpa kendangan
      -v, --version Papar versi keluaran
      -h, --help Papar pilihan bantuan
