lightdm - en to nb translation catalogue (10 entries)

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
nb: Er du sikker på at du vil lukke alle programmer og starte datamaskinen på nytt?

en: Cancel
nb: Avbryt

en: Restart
nb: Start på nytt

en: Are you sure you want to close all programs and shutdown the computer?
nb: Ønsker du å lukke alle programmer og starte datamaskinen på nytt?

en: Shutdown
nb: Slå av

en: Large Font
nb: Stor skrift

en: Suspend
nb: Hvilemodus

en: Hibernate
nb: Dvalemodus

en: Restart...
nb: Omstart...

en: Shutdown...
nb: Slå av...
