lightdm - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
nl: Weet u zeker dat u alle programma's wilt afsluiten en de computer wilt herstarten?

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Restart
nl: Herstarten

en: Are you sure you want to close all programs and shutdown the computer?
nl: Weet u zeker dat u alle programma's wilt afsluiten en de computer wilt uitschakelen?

en: Shutdown
nl: Uitschakelen

en: Large Font
nl: Groot lettertype

en: High Constrast
nl: Hoog contrast

en: Options
nl: Opties

en: Language
nl: Taal

en: Keyboard Layout
nl: Toetsenbordindeling

en: Session
nl: Sessie

en: Suspend
nl: Pauzestand

en: Hibernate
nl: Slaapstand

en: Restart...
nl: Herstarten…

en: Shutdown...
nl: Afsluiten...

note: Description on how to use Light Display Manager displayed on command-line
en: Usage:
      %s - Display Manager
nl: Gebruik:
      %s - Display Manager

note: Description on how to use Light Display Manager displayed on command-line
en: Help Options:
      -c, --config <file>             Use configuration file
          --pid-file <file>           File to write PID into
      -d, --debug                     Print debugging messages
          --test-mode                 Run as unprivileged user
      -v, --version                   Show release version
      -h, --help                      Show help options
nl: Hulp Opties:
      -c, --config <bestand> Gebruik configuratiebestand
          --pid-file < file> Bestand om PID weg te schrijven
      --d, --debug Print debug-berichten
          --test-mode Voer als normale gebruiker uit
      -v, --version Toon versienummer
      -h, --help Toon hulp opties
