lightdm - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
oc: Volètz vertadièrament quitar totes los programas e reaviar l’ordenador ?

en: Cancel
oc: Anullar

en: Restart
oc: Reaviar

en: Are you sure you want to close all programs and shutdown the computer?
oc: Volètz vertadièrament tampar totes los programas e atudar l’ordenador ?

en: Shutdown
oc: Atudar

en: Large Font
oc: Granda poliça

en: High Constrast
oc: Contraste elevat

en: Options
oc: Opcions

en: Language
oc: Lenga

en: Keyboard Layout
oc: Agençament del clavièr

en: Suspend
oc: Metre en velha

en: Hibernate
oc: Ivernar

en: Restart...
oc: Reaviada...

en: Shutdown...
oc: Extincion...

note: Description on how to use Light Display Manager displayed on command-line
en: Usage:
      %s - Display Manager
oc: Utilizacion :
      %s - Display Manager

note: Description on how to use Light Display Manager displayed on command-line
en: Help Options:
      -c, --config <file>             Use configuration file
          --pid-file <file>           File to write PID into
      -d, --debug                     Print debugging messages
          --test-mode                 Run as unprivileged user
      -v, --version                   Show release version
      -h, --help                      Show help options
oc: Opcions d’ajuda :
      -c, --config <file>             Utilizar lo fichièr de configuracion
          --pid-file <file>           Fichièr ont escriure los PID
      -d, --debug                     Afichar los messatges de desbugatge
          --test-mode                 Executar coma utilizaire sens privilègi
      -v, --version                   Mostrar la version
      -h, --help                     Mostrar las opcions d’ajuda
