lightdm - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
sk: Ste si istý, že chcete zavrieť všetky programy a reštartovať počítač?

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Restart
sk: Reštartovať

en: Are you sure you want to close all programs and shutdown the computer?
sk: Ste si istý, že chcete zavrieť všetky programy a vypnúť počítač?

en: Shutdown
sk: Vypnúť

en: Large Font
sk: Veľké písmo

en: High Constrast
sk: Vysoký kontrast

en: Options
sk: Možnosti

en: Language
sk: Jazyk

en: Keyboard Layout
sk: Rozloženie klávesnice

en: Session
sk: Relácia

en: Suspend
sk: Uspať

en: Hibernate
sk: Hibernovať

en: Restart...
sk: Reštartovať...

en: Shutdown...
sk: Vypnúť...

note: Description on how to use Light Display Manager displayed on command-line
en: Usage:
      %s - Display Manager
sk: Použitie:
      %s - Správca prihlásenia

note: Description on how to use Light Display Manager displayed on command-line
en: Help Options:
      -c, --config <file>             Use configuration file
          --pid-file <file>           File to write PID into
      -d, --debug                     Print debugging messages
          --test-mode                 Run as unprivileged user
      -v, --version                   Show release version
      -h, --help                      Show help options
sk: Možnosti pomocníka:
      -c, --config <file>             Použije konfiguračný súbor
          --pid-file <file>           Súbor, do ktorého sa zapíše PID
      -d, --debug                     Vypíše ladiace správy
          --test-mode                 Spustí ako neprivilegovaný používateľ
      -v, --version                   Zobrazí verziu vydania 
      -h, --help                      Zobrazí možnosti pomocníka
