lightdm - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
sq: Jeni i sigurtë që dëshironi t'i mbyllni të gjitha programet dhe të rindizni kompjuterin?

en: Cancel
sq: Anullo

en: Restart
sq: Rindiz

en: Are you sure you want to close all programs and shutdown the computer?
sq: Jeni i sigurtë që dëshironi t'i mbyllni të gjitha programet dhe të fikni kompjuterin?

en: Shutdown
sq: Fike

en: Large Font
sq: Gërma të Mëdha

en: Options
sq: Opsionet

en: Language
sq: Gjuhë

en: Keyboard Layout
sq: Lloji i Tastierës

en: Suspend
sq: Pezullo

en: Hibernate
sq: Hiberno

en: Restart...
sq: Rindiz...

en: Shutdown...
sq: Fike...
