lightdm - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
sr: Да ли сте сигурни да желите да затворите све програме и да поново покренете рачунар?

en: Cancel
sr: Откажи

en: Restart
sr: Поново покрени

en: Are you sure you want to close all programs and shutdown the computer?
sr: Да ли сте сигурни да желите да затворите све програме и да угасите рачунар?

en: Shutdown
sr: Угаси

en: Large Font
sr: Већи словни ликови

en: High Constrast
sr: Велика супротност

en: Options
sr: Опције

en: Language
sr: Језик

en: Keyboard Layout
sr: Распоред тастатуре

en: Session
sr: Сесија

en: Suspend
sr: Обустави

en: Hibernate
sr: Замрзни

en: Restart...
sr: Поново покрени...

en: Shutdown...
sr: Угаси...

note: Description on how to use Light Display Manager displayed on command-line
en: Usage:
      %s - Display Manager
sr: Употреба:
      %s — Управник приказа

note: Description on how to use Light Display Manager displayed on command-line
en: Help Options:
      -c, --config <file>             Use configuration file
          --pid-file <file>           File to write PID into
      -d, --debug                     Print debugging messages
          --test-mode                 Run as unprivileged user
      -v, --version                   Show release version
      -h, --help                      Show help options
sr: Опције помоћи:
      -c, --config <датотека>         Користи датотеку подешавања
          --pid-file <датотека>       Датотека за уписивање ПИД-а
      -d, --debug                     Штампа поруке уклањања грешака
          --test-mode                 Покреће као непривилеговани корисник
      -v, --version                   Приказује број издања
      -h, --help                      Приказује опције помоћи
