lightdm - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
th: คุณแน่ใจหรือไม่ที่จะปิดโปรแกรมทั้งหมดและเริ่มเปิดเครื่องคอมพิวเตอร์ใหม่

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Restart
th: เริ่มใหม่

en: Are you sure you want to close all programs and shutdown the computer?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการปิดโปรแกรมทั้งหมดแล้วปิดเครื่อง

en: Shutdown
th: ปิดเครื่อง

en: Large Font
th: แบบตัวอักษรขนาดใหญ่

en: Suspend
th: ปิดพักเครื่อง

en: Hibernate
th: หยุดพักเครื่อง

en: Restart...
th: เริ่มใหม่...

en: Shutdown...
th: ปิดเครื่อง...
