lightdm - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
tr: Tüm programları sonlandırıp bilgisayarı yeniden başlatmak istediğinize emin misiniz?

en: Cancel
tr: Vazgeç

en: Restart
tr: Yeniden Başlat

en: Are you sure you want to close all programs and shutdown the computer?
tr: Tüm programları sonlandırıp bilgisayarı kapatmak istediğinize emin misiniz?

en: Shutdown
tr: Bilgisayarı Kapat

en: Large Font
tr: Büyük Yazı Tipi

en: High Constrast
tr: Yüksek Karşıtlık

en: Options
tr: Seçenekler

en: Language
tr: Dil

en: Keyboard Layout
tr: Klavye Düzeni

en: Session
tr: Oturum

en: Suspend
tr: Askıya Al

en: Hibernate
tr: Hazırda Beklet

en: Restart...
tr: Yeniden Başlat...

en: Shutdown...
tr: Kapat...

note: Description on how to use Light Display Manager displayed on command-line
en: Usage:
      %s - Display Manager
tr: Kullanım:
      %s - Görüntü Yöneticisi

note: Description on how to use Light Display Manager displayed on command-line
en: Help Options:
      -c, --config <file>             Use configuration file
          --pid-file <file>           File to write PID into
      -d, --debug                     Print debugging messages
          --test-mode                 Run as unprivileged user
      -v, --version                   Show release version
      -h, --help                      Show help options
tr: Yardım Seçenekleri:
      -c, --config <file>             Yapılandırma dosyasını kullan
          --pid-file <file>           PID numarasının yazılacağı dosya
      -d, --debug                     Hata ayıklama mesajlarını görüntüle
          --test-mode                 Yetkisiz kullanıcı olarak çalıştır
      -v, --version                   Sürüm numarasını görüntüle
      -h, --help                      Yardım seçeneklerini görüntüle
