lightdm - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
ug: ھەممە پروگراممىنى ئېتىپ كومپيۇتېرنى قايتا قوزغامسىز؟

en: Cancel
ug: ۋاز كەچ

en: Restart
ug: قايتا قوزغات

en: Are you sure you want to close all programs and shutdown the computer?
ug: بارلىق پروگراممىنى يېپىپ، كومپيۇتېرنى تاقامسىز؟

en: Shutdown
ug: تاقا

en: Large Font
ug: چوڭ خەت نۇسخىسى

en: High Constrast
ug: يۇقىرى قېنىقلىق

en: Options
ug: تاللانمىلار

en: Language
ug: تىل

en: Keyboard Layout
ug: ھەرپتاختا جايلاشتۇرۇلۇشى

en: Session
ug: ئەڭگىمە

en: Suspend
ug: توڭلات

en: Hibernate
ug: ئۈچەك

en: Restart...
ug: قايتا قوزغات…

en: Shutdown...
ug: تاقا…

note: Description on how to use Light Display Manager displayed on command-line
en: Usage:
      %s - Display Manager
ug: ئىشلىتىش ئۇسۇلى:
      %s - كۆرسەتكۈچ باشقۇرغۇ

note: Description on how to use Light Display Manager displayed on command-line
en: Help Options:
      -c, --config <file>             Use configuration file
          --pid-file <file>           File to write PID into
      -d, --debug                     Print debugging messages
          --test-mode                 Run as unprivileged user
      -v, --version                   Show release version
      -h, --help                      Show help options
ug: ياردەم تاللانمىلىرى:
      -c, --config <file>             سەپلىمە ھۆججەت ئىشلىتىدۇ
          --pid-file <file>           پروگرامما كىملىكى(PID) نى يازىدىغان ھۆججەت
      -d, --debug                     سازلاش ئۇچۇرلىرىنى چىقىرىدۇ
          --test-mode                 ئىمتىيازسىز ئىشلەتكۈچى سۈپىتىدە ئىجرا قىلىدۇ
      -v, --version                   نەشر ئۇچۇرىنى چىقىرىدۇ
      -h, --help                      ياردەم ئۇچۇرىنى چىقىرىدۇ
