lightdm - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
vi: Bạn có chắc muốn đóng tất cả chương trình và khởi động lại máy tính?

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Restart
vi: Khởi động lại

en: Are you sure you want to close all programs and shutdown the computer?
vi: Bạn có chắc muốn đóng tất cả chương trình và tắt máy tính?

en: Shutdown
vi: Tắt máy

en: Large Font
vi: Phông chữ lớn

en: High Constrast
vi: Tương phản cao

en: Options
vi: Tuỳ chọn

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Keyboard Layout
vi: Kiểu bàn phím

en: Suspend
vi: Tạm ngưng

en: Hibernate
vi: Ngủ đông

en: Restart...
vi: Khởi động lại...

en: Shutdown...
vi: Tắt máy...
