lightdm - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
ast: ¿Daveres que quies zarrar tolos programes y reaniciar l'equipu?

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Restart
ast: Rearrancar

en: Are you sure you want to close all programs and shutdown the computer?
ast: ¿Tas seguru de que quies colar de tolos programes y apagar l'ordenador?

en: Shutdown
ast: Apagar

en: Large Font
ast: Fonte Grande

en: Suspend
ast: Suspender

en: Hibernate
ast: Ivernar

en: Restart...
ast: Rearrancar...

en: Shutdown...
ast: Apagar...
