lightdm - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
el: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να κλείσετε όλα τα προγράμματα και να επανεκκινήσετε τον υπολογιστή;

en: Cancel
el: Ακύρωση

en: Restart
el: Επανεκκίνηση

en: Are you sure you want to close all programs and shutdown the computer?
el: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να κλείσετε όλα τα προγράμματα και να απενεργοποιήσετε τον υπολογιστή;

en: Shutdown
el: Τερματισμός

en: Large Font
el: Μεγάλη γραμματοσειρά

en: High Constrast
el: Υψηλή αντίθεση

en: Options
el: Επιλογές

en: Language
el: Γλώσσα

en: Keyboard Layout
el: Διάταξη πληκτρολογίου

en: Session
el: Συνεδρία

en: Suspend
el: Αναμονή

en: Hibernate
el: Αδρανοποίηση

en: Restart...
el: Επανεκκίνηση...

en: Shutdown...
el: Τερματισμός...

note: Description on how to use Light Display Manager displayed on command-line
en: Usage:
      %s - Display Manager
el: Χρήση:
      %s - Διαχειριστής οθόνης

note: Description on how to use Light Display Manager displayed on command-line
en: Help Options:
      -c, --config <file>             Use configuration file
          --pid-file <file>           File to write PID into
      -d, --debug                     Print debugging messages
          --test-mode                 Run as unprivileged user
      -v, --version                   Show release version
      -h, --help                      Show help options
el: Επιλογές:
      -c, --config <αρχείο>           Χρήση αρχείου ρυθμίσεων
          --pid-file <αρχείο>         Αρχείο όπου θα γραφτεί το PID
      -d, --debug                     Εμφάνιση μηνυμάτων εκσφαλμάτωσης
          --test-mode                 Εκτέλεση ως απλός χρήστης
      -v, --version                   Εμφάνιση του αριθμού έκδοσης
      -h, --help                      Εμφάνιση αυτής της βοήθειας
