lightdm - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
hr: Jeste li sigurni da želite zatvoriti sve programe i ponovno pokrenuti računalo?

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Restart
hr: Ponovno pokretanje

en: Are you sure you want to close all programs and shutdown the computer?
hr: Jeste li sigurni da želite zatvoriti sve programe i isključiti računalo?

en: Shutdown
hr: Isključivanje

en: Large Font
hr: Velika slova

en: High Constrast
hr: Visoki kontrast

en: Options
hr: Opcije

en: Language
hr: Jezik

en: Keyboard Layout
hr: Raspored tipkovnice

en: Session
hr: Sesija

en: Suspend
hr: Suspenzija

en: Hibernate
hr: Hibernacija

en: Restart...
hr: Ponovno pokretanje...

en: Shutdown...
hr: Isključivanje...

note: Description on how to use Light Display Manager displayed on command-line
en: Usage:
      %s - Display Manager
hr: Upotreba:
      %s - Upravitelj zaslona

note: Description on how to use Light Display Manager displayed on command-line
en: Help Options:
      -c, --config <file>             Use configuration file
          --pid-file <file>           File to write PID into
      -d, --debug                     Print debugging messages
          --test-mode                 Run as unprivileged user
      -v, --version                   Show release version
      -h, --help                      Show help options
hr: Opcije pomoći:
      -c, --config <datoteka> koristi konfiguracijsku datoteku
          --pid-file <datoteka> Datoteka u koju se zapisuje PID
      -d, --debug Ispiši debug poruke
          --test-mode Pokreni kao neprivilegirani korisnik
      -v, --version Prikaži inačicu softvera
      -h, --help Prikaži opcije pomoći
