lightdm - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
sl: Ali ste prepričani, da želite zapreti vse programe in ponovno zagnati računalnik?

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Restart
sl: Ponovno zaženi

en: Are you sure you want to close all programs and shutdown the computer?
sl: Ali ste prepričani, da želite zapreti vse programe in izklopiti računalnik?

en: Shutdown
sl: Izklopi

en: Large Font
sl: Velika pisava

en: High Constrast
sl: Visok kontrast

en: Options
sl: Možnosti

en: Language
sl: Jezik

en: Keyboard Layout
sl: Razpored tipkovnice

en: Session
sl: Seja

en: Suspend
sl: V pripravljenost

en: Hibernate
sl: V mirovanje

en: Restart...
sl: Ponovni zagon ...

en: Shutdown...
sl: Izklopi ...

note: Description on how to use Light Display Manager displayed on command-line
en: Usage:
      %s - Display Manager
sl: Uporaba:
      %s - upravljalnik zaslona

note: Description on how to use Light Display Manager displayed on command-line
en: Help Options:
      -c, --config <file>             Use configuration file
          --pid-file <file>           File to write PID into
      -d, --debug                     Print debugging messages
          --test-mode                 Run as unprivileged user
      -v, --version                   Show release version
      -h, --help                      Show help options
sl: Možnosti pomoči:
      -c, --config <datoteka>             Uporabi nastavitveno datoteko
          --pid-file <datoteka>           Datoteka v katero se zapišejo podatki PID
      -d, --debug                     Izpis sporočil razhroščevanja
          --test-mode                 Zaženi brez skrbniških dovoljenj
      -v, --version                   Pokaži različico objave
      -h, --help                      Pokaži možnosti pomoči
