lightdm - en to lb translation catalogue (15 entries)

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
lb: Sidd Dir sécher, dass Dir all Programmer zoumaachen an de Computer nei starte wëllt?

en: Cancel
lb: Ofbriechen

en: Restart
lb: Nei starten

en: Are you sure you want to close all programs and shutdown the computer?
lb: Sidd Dir sécher, dass Dir all Programmer zoumaachen an de Computer ausmaache wëllt?

en: Shutdown
lb: Ausmaachen

en: Large Font
lb: Grouss Schrëft

en: High Constrast
lb: Héije Kontrast

en: Options
lb: Optiounen

en: Language
lb: Sprooch

en: Keyboard Layout
lb: Tastaturbeleeung

en: Session
lb: Sëtzung

en: Suspend
lb: Schlofmodus

en: Hibernate
lb: Wanterschlof

en: Restart...
lb: Nei starten...

en: Shutdown...
lb: Ausmaachen...
