lightdm - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Are you sure you want to close all programs and restart the computer?
uk: Ви дійсно бажаєте закрити всі програми та перезавантажити комп'ютер?

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Restart
uk: Перезапустити

en: Are you sure you want to close all programs and shutdown the computer?
uk: Ви дійсно бажаєте закрити всі програми та вимкнути комп'ютер?

en: Shutdown
uk: Вимкнути

en: Large Font
uk: Великий шрифт

en: High Constrast
uk: Висока контрастність

en: Options
uk: Параметри

en: Language
uk: Мова

en: Keyboard Layout
uk: Розкладка клавіатури

en: Session
uk: Сеанс

en: Suspend
uk: Призупинити

en: Hibernate
uk: Режим сну

en: Restart...
uk: Перезапустити...

en: Shutdown...
uk: Вимкнути...

note: Description on how to use Light Display Manager displayed on command-line
en: Usage:
      %s - Display Manager
uk: Використання:
      %s - Менеджер дисплея

note: Description on how to use Light Display Manager displayed on command-line
en: Help Options:
      -c, --config <file>             Use configuration file
          --pid-file <file>           File to write PID into
      -d, --debug                     Print debugging messages
          --test-mode                 Run as unprivileged user
      -v, --version                   Show release version
      -h, --help                      Show help options
uk: Параметри довідки:
      -c, --config <file>             Використовувати конфіг. файл
          --pid-file <file>           Файл для запису PID
      -d, --debug                     Виводити повідомлення налагодження
          --test-mode                 Виконати як непривілейований користувач
      -v, --version                   Показати версію випуску
      -h, --help                      Показати параметри довідки
