gnome-games MASTER - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Lights Off
et: Tuled maha

en: Turn off all the lights
et: Kõikide tulede väljalülitamise mäng

en: game;logic;board;tiles;adjacent;puzzle;
et: mäng;loogika;lauamäng;pusle;

en: The current level
et: Praegune tase

en: The users's most recent level.
et: Kasutaja viimane tase.

en: _New Game
et: _Uus mäng

en: _Help
et: A_bi

en: _About
et: _Programmist lähemalt

en: _Quit
et: _Lõpeta

en: Turn off all the lights
    
    Lights Off is a part of GNOME Games.
et: Kõikide tulede väljalülitamise mäng.
    
    "Tuled maha" kuulub GNOME mängude koosseisu.

en: GNOME Games web site
et: GNOME mängude veebisait
