lightsoff master - en to tg translation catalogue (11 entries)

en: Lights Off is a collection of light switch puzzles. Clicking on a light toggles it either on or off, but also toggles all the surrounding lights, too. Your objective is simple: turn off all the lights!
tg: Lights Off маҷмӯи муаммоҳои ивази чароғ мебошад. Агар ба ивази чароғ зер кунед, он фаъол ё хомӯш мешавад, вале ҳамаи чароғҳои гирду атроф инчунин фаъол карда мешаванд. Мақсади шумо осон аст: ҳамаи чароғҳоро хомӯш кунед!

en: Players who delight in turning off lights will enjoy the huge number of levels.
tg: Бозингароне, ки бисёр чароғҳоро хомӯш мекунанд ба сатҳҳои иловагӣ дастрасӣ пайдо мекунанд.

en: Turn off all the lights
tg: Ҳамаи чароғҳоро хомӯш кунед

en: game;logic;board;tiles;adjacent;puzzle;
tg: бозӣ;мантиқӣ;рӯимизӣ;лавҳаҳо;наздик;муаммо;

en: The current level
tg: Сатҳи ҷорӣ

en: The users's most recent level.
tg: Сатҳи охирин.

en: _New Game
tg: _Бозии нав

en: _Help
tg: _Кумак

en: _About
tg: _Дар бораи барнома

en: _Quit
tg: _Баромад

en: Turn off all the lights
    
    Lights Off is a part of GNOME Games.
tg: Ҳамаи чароғҳоро хомӯш кунед
    
    Lights Off қисми бозиҳои GNOME мебошад.
