gnome-games - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Turn off all the lights
ug: بارلىق چىراغلارنى ئۆچۈرۈش

en: game;logic;board;tiles;adjacent;puzzle;
ug: game;logic;board;same;matching;ئويۇن;لوگىكىلىق;تاختا;كاھىش;تېپىشماق;

en: The current level
ug: نۆۋەتتىكى دەرىجە

en: The users's most recent level.
ug: ئىشلەتكۈچىنىڭ ئەڭ يېڭى دەرىجىسى

en: _New Game
ug: يېڭى ئويۇن(_N)

en: _Help
ug: ياردەم(_H)

en: _About
ug: ھەققىدە(_A)

en: _Quit
ug: ئاخىرلاشتۇر(_Q)

en: Turn off all the lights
    
    Lights Off is a part of GNOME Games.
ug: بارلىق چىراغلارنى ئۆچۈرۈش
    
    «چىراغ ئۆچۈرۈش» بولسا گىنوم ئويۇنلىرىنىڭ بىرى.

en: GNOME Games web site
ug: گىنوم ئويۇنلىرى تورتۇراسى
