LilyTerm 0.9.9 - en to nl translation catalogue (187 entries)

note: TRANSLATE NOTE: Please be care of the length of the following usage translation, TRANSLATE NOTE: It should be shorter than 80 columns.
en: %s is a libvte based X Terminal Emulator.
nl: %s is een op libvte gebaseerde X Terminal Emulator

en: Use -T/--title {title} to specify the window title.
nl: Gebruik -T/--title {titel} om het venster te benoemen.

en: Use -t/--tab {number} to open multi tabs when starting up.
nl: Gebruik -t/--tab {getal} om meerdere tabs te openen bij het starten.

en: Use -d/--directory {directory} to specify the init directory when starting up.
nl: Gebruik -d/--directory {map} om in een specifieke map te starten.

en: Use -l/-ls/--login to make the shell invoked as a login shell.
nl: Gebruik -l/-ls/--login om de terminal te starten als inlog shell.

en: Use -s/--separate to run in separate process.
nl: Gebruik -s/--separate om de terminal in een ander proces te starten.

en: Use -v/--version to show the version information.
nl: Gebruik -v/--version om de versie te zien.

en: And your %s profile is:
nl: En uw %s profiel is:

en: Rename this tab
nl: Hernoem deze tab

en: Please input the Label Name of this tab:
nl: Vul de labelnaam in van deze tab:

en: Label Name:
nl: Labelnaam:

en: Find string
nl: Zoek string

en: Find:
nl: Zoek:

en: Find previous string
nl: Zoek vorige string

en: Find next string
nl: Zoek volgende string

en: Case sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

en: Use Perl compatible regular expressions
nl: Gebruik Perlcompatibele reguliere expressies

en: Key Value:
nl: Toetswaarde:

en: Add new locales and set the default locale
nl: Voeg nieuwe locales toe en stel de standaard locale in

en: Default locale:
nl: Standaard locale:

note: TRANSLATE NOTE: You may replace the following locales with the locale name of your country. TRANSLATE NOTE: For example, replace "zh_TW" with "ja_JP", replace "zh_TW.Big5" with "ja_JP.EUC-JP", TRANSLATE NOTE: and replace "zh_TW.UTF-8" with "ja_JP.UTF-8".
en: The locales list on right click menu, separate with <space>.
    You may use "zh_TW", "zh_TW.Big5", or "zh_TW.UTF-8" here.
    You may want to use "UTF-8" here if you have no locale data installed.
nl: The lijst met locales in rechterklikmenu, scheid met <space>.
    U mag hier "nl_NL@euro", "nl_NL.UTF-8", "nl_BE@euro"of "nl_BE.UTF8" gebruiken.
    U kunt hier best "UTF-8" gebruiken indien u geen locales hebt geïnstalleerd.

en: Locales list:
nl: Lijst met locales:

en: Change the saturation of background
nl: Wijzig de kleurverzadiging van de achtergrond

en: Change the Saturation of background:
nl: Wijzig de Kleurverzadiging van de achtergrond

en: Change the foreground color in terminal
nl: Wijzig de voorgrondkleur van de terminal

en: Change the background color in terminal
nl: Wijzig de achtergrondkleur in terminal

en: Change the %s color on tab
nl: Wijzig de %s kleur in tab

en: Bold Demo Text
nl: Voorbeeld vette tekst

en: Confirm to close multi tabs
nl: Bevestig het sluiten van meerdere tabs

en: You are about to close multi tabs. Continue anyway?
nl: U gaat meer dan een tab sluiten. Wilt u doorgaan?

en: those tabs
nl: die tabs

en: Get the key value for function key
nl: Krijg de waarde van de toetscode voor de functietoets

en: Function Key Name
nl: Functietoets naam

en: Key Group:
nl: Groep van toetsen:

en: Note:
nl: Nota:

en: Disable all the function keys.
nl: Desactiveer alle functietoetsen.

en: Usage for %s %s
nl: Gebruik voor %s %s

en: Usage
nl: Gebruik

en: There is still a running foreground program on #%d tab:
nl: Er loopt nog steeds een programma in de voorgrond in tab #%d:

en: Continue anyway?
nl: Ga toch door?

en: Confirm to close running foreground program
nl: Bevestig om het lopende programma af te sluiten

en: this tab
nl: deze tab

en: Change the opacity of window
nl: Wijzig de doorzichtigheid van het venster

en: Adjust the brightness of ANSI colors used in terminal
nl: Wijzig de helderheid van de ANSI kleuren gebruikt in de terminal

en: Adjust the brightness of ANSI colors when inactive
nl: Wijzig de helderheid van ANSI kleuren bij inactiviteit

en:  is trying to execute the following command:
nl:  wilt het volgende commando uitvoeren:

en: Confirm to execute -e/-x/--execute command
nl: Bevestig om uit te voeren -e/-x/--execute commando

en: The following programs are still running under #%d tab:
nl: De volgende programma's lopen nog onder tab #%d:

en: Using <Ctrl><D> or 'exit' to close tabs is recommended
nl: Het is aangeraden om <Ctrl><D> of 'exit' gebruiken om tabs te sluiten

en: The following programs are still running under this window:
nl: De volgende programma's lopen nog in dit venster:

en: Confirm to close %s
nl: Bestig om %s te sluiten

en: The following programs are still running under %s:
nl: De volgende programma's lopen nog onder %s:

en: Try to kill %s with SIGKILL() to avoid terminate those programs!
    (MAY CAUSE DATA LOSS!!)
nl: Probeer %s af te sluiten met SIGKILL() om het sluiten van die programma's te vermijden!
    (KAN DATAVERLIES VEROORZAKEN!!)

en: Force to close all the tabs and windows, and exit %s!
nl: Forceer het sluiten van alle tabs en vensters en %s te sluiten!

en: (Disabled, duplicated with [%s])
nl: (Niet geactiveerd, gekopieerd met [%s])

en: (Disabled)
nl: (Niet geactiveerd)

en: The locale "%s" seems NOT supported by your system!
    If you just added the locale datas recently,
    Please close all the windows of %s and try again.
nl: De locale "%s" blijkt NIET te worden ondersteund door uw installatie!
    Als u de locales data zonet heeft toegevoegd,
    Gelieve eerst alle %s vensters te sluiten en opnieuw te proberen.

en: Not supported locale!
nl: Locale wordt niet ondersteund!

en: Not supported feature!
nl: Functie wordt niet ondersteund!

en: The format of socket data is out of date
nl: De stijl van de socket data is outdatet

en: Change text encoding
nl: Verander de tekst encodering

en: New tab
nl: Nieuwe tab

en: New tab with specified locale
nl: Nieuwe tab met specifieke locale

en: New window with specified profile
nl: Nieuw venster met specifiek profiel

en: Change the font
nl: Wijzig het lettertype

en: Change colors
nl: Wijzig de kleuren

en: Change the foreground color
nl: Wijzig de voorgrondkleur

en: Change the background color
nl: Wijzig de achtergrondkleur

en: Adjust the brightness of ANSI colors
nl: Wijzig de helderheid van de ANSI kleuren

en: Adjust the brightness when inactive
nl: Wijzig de helderheid bij inactiviteit

en: Change ANSI color theme
nl: Wijzig het ANSI kleurthema

en: Transparent window
nl: Transparant venster

en: Window opacity
nl: Doorzichtigheid van venster

en: Transparent background
nl: Transparante achtergrond

en: Background saturation
nl: Kleurverzadiging achtergrond

en: Set background image
nl: Kies achtergrondafbeelding

en: Copy URL
nl: Kopieer URI

en: Copy
nl: Kopieer

en: Paste
nl: Plak

en: Scrollback lines
nl: Terugscroll lijnen

en: Clean scrollback lines
nl: Verwijder terugscroll lijnen

en: Misc
nl: Varia

en: Erase Binding
nl: Wis binding

en: Cursor blinks
nl: Cursor blinkt

en: Audible bell
nl: Geluidssignaal

en: Switch input methods
nl: Verander invoermethode

en: Show the tabs bar
nl: Toon de tabbalk

en: Hide the tabs bar
nl: Verberg de tabbalk

en: Increase window size
nl: Vergroot venster

en: Decrease window size
nl: Verklein venster

en: Reset to user custom font/size
nl: Herstel naar gebruikers eigen lettertype en -grootte

en: Reset to system font/size
nl: Herstel naar standaard lettertype en -grootte

en: Reset the content
nl: Herstel de inhoud

en: User profile
nl: Gebruikersprofiel

en: Quit %s
nl: Sluit %s af

en:  (Wide)
nl:  (Breed)

en: Font Selection
nl: Lettertypekeuze

en: Add other locales...
nl: Voeg andere locales toe...

en: Other settings...
nl: Andere instellingen...

en: Save settings
nl: Sla instellingen op

en: Save settings as...
nl: Sla instellingen op als...

en: %s default
nl: %s standaard

en: The following settings:
    
    %s
    Can NOT be applied to the terminal boxes of current window.
    Please use [%s] instead.
nl: De volgende instellingen:
    
    %s
    Kunnen NIET toegepast worden op terminals van het huidige venster.
    Gebruik a.u.b. [%s] in de plaats.

en: The following settings can NOT be applied
nl: De volgende instellingen kunnen NIET toegepast worden

en: Disable: Trying to use [Transparent Background] instead.
nl: Desactiveer: Nu aan het proberen om [Transparante Achtergrond] tegebruiken.

en: Scroll the background image along with the text
nl: Scroll de achtergrondafbeelding tesamen met de tekst

en: Error while creating the child process:
nl: Error bij het creëren van hetn child proces:

en: Error while creating the child process!
    Please make sure the /dev/pts is mounted as a devpts file system!
nl: Error bij het creëren van het child proces!
    Bent u zeker dat /dev/pts is gemount als een devpts file systeem?

en: Error when creating child process
nl: Error wanneer child proces gecreëerd wordt

en: Tab operation
nl: Tab operatie

en: Switch tab
nl: Verander tab

en: Move tab
nl: Verplaats tab

en: Switch to #? tab
nl: Verander naar #? tab

en: Text operation
nl: Text operatie

en: Scroll up/down
nl: Scroll naar boven/beneden

en: Font
nl: Lettertype

en: Disable/Enable functions
nl: Des-/Activeer functies

en: Disable/Enable hyperlinks, function keys and right click menu.
nl: Des-/Activeer hyperlinks, functietoetsen en rechterklikmenu.

en: Add new tab
nl: Maak nieuwe tab

en: Add a new tab.
nl: Maak een nieuwe tab

en: Close tab
nl: Sluit tab

en: Close current tab.
nl: Sluit huidige tab

en: Rename page name
nl: Hernoem paginanaam

en: Rename the page name of current tab.
nl: Hernoem paginanaam van huidige tab.

en: Find the strings matching the search regex.
nl: Vind string gelijk aan de zoekterm

en: Find previous
nl: Vind vorige

en: Find the previous string matching the search regex.
nl: Vind vorige string gelijk aan de zoekterm

en: Find next
nl: Vind volgende

en: Find the next string matching the search regex.
nl: Vind de volgende string gelijk aan de zoekterm

en: Switch to prev tab
nl: Verander naar vorige tab

en: Switch to prev tab.
nl: Verander naar vorige tab.

en: Switch to next tab
nl: Verander naar volgende tab

en: Switch to next tab.
nl: Verander naar volgende tab.

en: Switch to first tab
nl: Verander naar eerste tab

en: Switch to first tab.
nl: Verander naar eerste tab.

en: Switch to last tab
nl: Verander naar laatste tab

en: Switch to last tab.
nl: Verander naar laatste tab.

en: Move page forward
nl: Ga pagina vooruit

en: Move current page forward.
nl: Verplaats huidige pagina voorwaarts.

en: Move page backward
nl: Ga pagina achterwaarts

en: Move current page backward.
nl: Verplaats huidge pagina achterwaarts.

en: Move page to first
nl: Plaats pagina als eerste

en: Move current page to first.
nl: Plaats huidige pagina als eerste.

en: Move page to last
nl: Plaats pagina als laatste

en: Move current page to last.
nl: Plaats huidige pagina als laatste.

en: Switch to #%d tab
nl: Verander naar #%d tab

en: Switch #%d tab directly.
nl: Verander direct naar #%d tab.

en: Select all
nl: Selecteer alles

en: Select all the text in the Vte Terminal box.
nl: Selecteer alle tekst in het Vte Terminal venster.

en: Copy the text to clipboard.
nl: Kopieer de tekst naar het klembord.

en: Paste the text
nl: Plak de tekst

en: Increase font size
nl: Vergroot lettergrootte

en: Increase the font size of current tab.
nl: Vergroot lettergrootte in huidige tab.

en: Decrease font size
nl: Verklein lettergrootte

en: Decrease the font size of current tab.
nl: Verklein lettergroote in huidige tab.

en: Reset font size
nl: Reset lettergrootte

en: Reset the font of current tab to original size.
nl: Reset lettergrootte in huidige tab naar oorspronkelijke grootte.

en: Maximize the window
nl: Maximaliseer venster

en: Try to maximize the window to use all available space on your display.
nl: Probeer het venster zo te maximaliseren om alle schermruimte te benutten.

en: Full screen
nl: Volledig scherm

en: Asks to place window in the fullscreen/unfullscreen state.
nl: Vraagt om het venster in on-/volledig scherm te tonen

en: Scroll up
nl: Scroll naar boven

en: Emulate a mouse scroll up event on Vte Terminal box.
nl: Emuleer een muisscroll naar boven in Vte Terminal venster.

en: Scroll down
nl: Scroll naar beneden

en: Emulate a mouse scroll down event on Vte Terminal box.
nl: Emuleer een muisscroll naar beneden in Vte Terminal venster.

en: Scroll up 1 line
nl: Ga een lijn naar boven

en: Asks to scroll up 1 line on Vte Terminal box.
nl: Vraagt om een lijn naar boven te scrollen in Vte Terminal venster.

en: Scroll down 1 line
nl: Ga een lijn naar beneden

en: Asks to scroll down 1 line on Vte Terminal box.
nl: Vraagt om een lijn naar onder te scrollen in Vte Terminal venster.

en: Dump runtime debug data
nl: Dump de lopende debug data

en: Dump the runtime data of LilyTerm for debug.
nl: Dump alle lopende data van LilyTerm voor debuggen.

en: Window Title
nl: Venstertitel

en: Running Command
nl: Commando aan het uitvoeren

en: Current Dir
nl: Huidige Map

en: Custom Tab Name
nl: Aangepaste Tabnaam

en: Normal Text
nl: Normale Tekst

en: The target file does NOT exist
nl: Het doelbestand bestaat NIET

en: The target file is a directory
nl: Het doelbestand is een map

en: Error while writing profile '%s':
nl: Error bij saven van profiel '%s':

en: Error when writing profile
nl: Error bij saven profiel

en: Some entry in profile is added, removed, or changed in this version.
    Please use [Save settings] on the right click menu to save your settings,
    and edit it manually if necessary.
nl: Er is iets toegevoegd, verwijderd of veranderd van het profiel.
    Gebruik [Save instellingen] in het rechterklikmenu om uw instellingen
    te saven en bewerk het manueel indien nodig.

en: %s
    Your profile is %s.
nl: %s
    Uw profiel is %s.

en: The format of your profile is out of date
nl: Het formaat van uw profiel is outdatet

en: The profile "%s" is invalid:
    
    	%s
nl: Het profiel "%s" is ongeldig:
    
    	%s

en: The profile is invalid!
nl: Het profiel is ongeldig!

en: 	Window #%d, Page #%d: (%d) %s
nl: 	Venster #%d, Pagina #%d: (%d) %s

en: 	Page #%d: (%d) %s
nl: 	Pagina #%d: (%d) %s
