lilyterm 0.9.9~rc9 - en to sk translation catalogue (272 entries)

en: Please report bug at <%s>.
sk: Prosím, chyby hláste na <%s>.

en: Thank you for using %s!
sk: Ďakujem, že používate %s!

note: TRANSLATE NOTE: Please be care of the length of the following usage translation, TRANSLATE NOTE: It should be shorter than 80 columns.
en: %s is a libvte based X Terminal Emulator.
sk: %s je emulátor terminálu pre X založený na libvte.

en: Use -T/--title {title} to specify the window title.
sk: Použite -T/--title {titulok} na nastavenie titulku okna.

en: Use -t/--tab {number} to open multi tabs when starting up.
sk: Použite -t/--tab {číslo} na otvorenie viacerých záložiek pri štarte.

en: Use -d/--directory {directory} to specify the init directory when starting up.
sk: Použite -d/--directory {adresár} na nastavenie počiatočného adresára pri štarte.

en: Use -g/--geometry {WIDTHxHEIGHT[+-]XOFFSET[+-]YOFFSET} to specify the geometry.
sk: Použite -g/--geometry {ŠÍRKAxVÝŠKA[+-]POSUNX[+-]POSUNY} na nastavenie geometrie.

en: Use -l/-ls/--login to make the shell invoked as a login shell.
sk: Použite -l/-ls/--login na spustenie ako prihlasovacieho shellu.

en: Use -H/--hold to hold the terminal window open when -e/-x command terminated.
sk: Použite -H/--hold na ponechanie okna otvoreného po prerušení -e/-x príkaz.

en: Use -s/--separate to run in separate process.
sk: Použite -s/--separate na spustenie v samostatnom procese.

en: Use -p/--profile to get a profile sample.
sk: Použite -p/--profile na získanie vzorového profilu.

en: Use -v/--version to show the version information.
sk: Použite -v/--version na zobrazenie informácií o verzii.

en: The %s system configure file is: %s
sk: Systémový konfiguračný súbor %s je: %s

en: And your %s profile is:
sk: A váš %s profil je:

en: Default key binding:
sk: Predvolená skratka:

note: TRANSLATE NOTE: Please be care of the spacing when translating the following key binding description. TRANSLATE NOTE: Please check it in [Right Click Menu] -> [Usage] -> [Key binding] page after translating.
en:   * <Ctrl><`>           Disable/Enable hyperlinks, function keys and menu.
sk:   * <Ctrl><`>           Zapnúť/Vypnúť hypertextové odkazy, funkčné klávesy a menu.

en:   * <Ctrl><T>           Add a New tab with current directory.
sk:   * <Ctrl><T>           Pridať novú záložku aktuálneho adresára.

en:   * <Ctrl><PgUp/PgDn>   Switch to Prev/Next tab.
sk:   * <Ctrl><PgUp/PgDn>   Prepnúť na Predošlú/Ďalšiu záložku.

en:   * <Ctrl><Home/End>    Switch to First/Last tab.
sk:   * <Ctrl><Home/End>    Prepnúť na Prvú/Poslednú záložku.

en:   * <Ctrl><[/]>         Move current tab Forward/Backward.
sk:   * <Ctrl><[/]>         Presunúť aktuálnu záložku Dopredu/Dozadu.

en:   * <Ctrl><Up/Down>     Move current tab to First/Last.
sk:   * <Ctrl><Up/Down>     Presunúť aktuálnu záložku na Prvé/Posledné miesto.

en:   * <Ctrl><F1~F12>      Switch to 1st ~ 12th tab.
sk:   * <Ctrl><F1~F12>      Prepnúť na 1. – 12. záložku.

en:   * <Ctrl><+/-/Enter>   Increase/Decrease/Reset the font size of current tab.
sk:   * <Ctrl><+/-/Enter>   Zväčšiť/Zmenšiť/Obnoviť veľkosť písma aktuálnej záložky.

en:   * <Shift><Left/Right> Emulate a mouse Scroll Up/Down event on terminal.
sk:   * <Shift><Left/Right> Emulovať udalosti myši Rolovať hore/dole v termináli.

en:   * <Shift><Up/Down>    Asks to Scroll Up/Down 1 line on terminal.
sk:   * <Shift><Up/Down>    Požiadať o Rolovanie hore/Dole o 1 riadok v termináli.

en:   * <Shift><PgUp/PgDn>  Gtk+ default behavior, Scroll Up/Down on terminal.
sk:   * <Shift><PgUp/PgDn>  Predvolené správanie GTK+, Rolovať hore/dole v termináli.

en:   * <Shift><Home/End>   Gtk+ default behavior, Scroll terminal to Top/Bottom.
sk:   * <Shift><Home/End>   Predvolené správanie GTK+, Rolovať terminál na Začiatok/Koniec.

en:   * <Alt><F11/Enter>    Switch between full/unfullwindow and full/unfullscreen.
sk:   * <Alt><F11/Enter>    Prepnúť režimy celé/nie celé okno a celá/nie celá obrazovka.

en:   * <Ctrl><F>           Find text in the terminal.
                            Use <F3>/<Shift><F3> to find Next/Prev.
sk:   * <Ctrl><F>           Nájsť text v okne Vte Terminálu.
                            Použite <F3>/<Shift><F3> na ďalší/predošlý.

en:   * <Ctrl><O>           Select all the text in the terminal.
sk:   * <Ctrl><O>           Vybrať všetok text v okne terminálu.

en:   * <Ctrl><Del/Ins>     Copy/Paste the text in clipboard.
sk:   * <Ctrl><Del/Ins>      Kopírovať/Vvložiť text v schránke.

en:   * <Shift><Del/Ins>    Copy/Paste the text in primary clipboard.
sk:   * <Ctrl><Del/Ins>    Kopírovať/Vložiť text v primárnej schránke.

en:                         (i.e. Emulate middle button mouse click to Copy/Paste)
sk:                         (tj. Emulovať stlačenie prostredného tlačidla myši na kopírovanie/vloženie)

en: Some key bindings that disabled by default but maybe useful:
sk: Niektoré klávesové skratky, predvolene vypnuté, ale možno užitočné:

en:   * <Ctrl><Q>           Trying to close current tab.
sk:   * <Ctrl><Q>           Skúsiť zatvoriť aktuálnu záložku.

en:                         (Using <Ctrl><D> or 'exit' to close tabs is recommended)
sk:                         (Na zatváranie záložiek je odporúčané použiť <Ctrl><D> alebo „exit”)

en:   * <Ctrl><N>           Open a new window with current directory.
sk:   * <Ctrl><N>           Otvoriť nové okno s aktuálnym adresárom.

en:   * <Ctrl><E>           Rename the current tab.
sk:   * <Ctrl><E>           Premenovať aktuálnu záložku.

en: TIP: These key bindings may custom or disable by right click menu [%s].
sk: TIP: Tieto klávesové skratky môžete prispôsobiť alebo vypnúť pomocou kontextového menu [%s].

en: Set key binding
sk: Nastaviť kláv. skratky

en: The following error occurred:
sk: Nastala nasledujúca chyba:

en: Rename this tab
sk: Premenovať túto záložku

en: Please input the Label Name of this tab:
sk: Prosím zadajte menovku tejto záložky:

en: Label Name:
sk: Menovka:

en: Find string
sk: Nájsť reťazec

en: Find:
sk: Nájsť:

en: Find previous string
sk: Nájsť predošlý

en: Find next string
sk: Nájsť ďalší

en: Case sensitive
sk: Rozlišovať veľkosť

en: Use Perl compatible regular expressions
sk: Použiť regulárne výrazy kompatibilné s Perlom

en: Paste texts to every Vte Terminal
sk: Vložiť text do každého Vte Terminálu

en: Please input the texts that will be paste to the Vte Terminals:
sk: Prosím, zadajte text, ktorý bude vložený do terminálov Vte:

en: Append a <NewLine> to the end of the text.
sk: Na koniec textu pridať <NewLine>.

en: Grab keys
sk: Zaznamenať klávesy

en: Paste the grabbed key to the Vte Terminals.
    It will be useful if you want to paste combined keys, like <Ctrl><C>.
sk: Vloží zaznamenaný kláves do terminálov Vte.
    Využijete to, keď chcete vložiť kombináciu klávesov, napr. <Ctrl><C>.

en: Key Value:
sk: Hodnota klávesa:

en: Entry
sk: Položka

en: Add new locales and set the default locale
sk: Pridať novú lokalizáciu a nastaviť ju ako predvolenú

note: TRANSLATE NOTE: You may replace the following locales with the locale name of your country. TRANSLATE NOTE: For example, replace "zh_TW" with "ru_RU", replace "zh_TW.Big5" with "ru_RU.KOI8-R", TRANSLATE NOTE: or replace "zh_TW.UTF-8" with "ru_RU.UTF-8".
en: The default locale used when initing a Vte Terminal.
    You may use "zh_TW", "zh_TW.Big5", or "zh_TW.UTF-8" here.
sk: Predvolená lokalizácia použitá pri inicializácii terminálu Vte.
    Môžete tu použiť „sk_SK” alebo „sk_SK.UTF-8”.

en: Default locale:
sk: Predvolená lokalizácia:

note: TRANSLATE NOTE: You may replace the following locales with the locale name of your country. TRANSLATE NOTE: For example, replace "zh_TW" with "ja_JP", replace "zh_TW.Big5" with "ja_JP.EUC-JP", TRANSLATE NOTE: and replace "zh_TW.UTF-8" with "ja_JP.UTF-8".
en: The locales list on right click menu, separate with <space>.
    You may use "zh_TW", "zh_TW.Big5", or "zh_TW.UTF-8" here.
    You may want to use "UTF-8" here if you have no locale data installed.
sk: Zoznam lokalizácií v kontextovom menu, oddeľujte pomocou <medzera>.
    Môžete tu použiť „sk_SK” alebo „sk_SK.UTF-8”.
    Možno budete chcieť použiť „UTF-8”, ak nemáte nainštalované lokalizačné dáta.

en: Locales list:
sk: Zoznam lokalizácií:

en: Change the saturation of background
sk: Zmeniť saturáciu pozadia

en: Change the Saturation of background:
sk: Zmeniť saturáciu pozadia:

en: Change the foreground color in terminal
sk: Zmeniť farbu písma v termináli

en: Change the background color in terminal
sk: Zmeniť farbu pozadia pozadia v termináli

en: Change the cursor color in terminal
sk: Zmeniť farbu kurzora v termináli

en: Invert color
sk: Invertovať farbu

en: Change the %s color on tab
sk: Zmeniť farbu %s v záložke

en: Bold Demo Text
sk: Tučný demo text

en: Confirm to close multi tabs
sk: Potvrdiť zatvorenie viacerých záložiek

en: You are about to close multi tabs. Continue anyway?
sk: Zatvárate viaceré záložky. Pokračovať?

en: those tabs
sk: tieto záložky

en: You may press <Ctrl + Alt + Shift + Win> + <any key> here
    to get the key value used for the key binding.
sk: Môžete tu stlačiť <Ctrl + Alt + Shift + Win> + <akýkoľvek kláves>,
    čím získate hodnotu, použitú pre klávesovú skratku.

en: Get the key value for function key
sk: Získať hodnotu pre funkčný kláves

en: Function Key Name
sk: Meno funkčného klávesu

en: Key Bindings
sk: Klávesové skratky

en: Key Group:
sk: Skupina klávesov:

en: Note:
sk: Poznámka:

en: Disable all the function keys.
sk: Vypnúť všetky funkčné klávesy.

en: Usage for %s %s
sk: Použitie %s %s

en: Don't forget to save your settings after making any change!
sk: Po vykonaní akejkoľvek zmeny nezabudnite uložiť svoje nastavenia!

en: Usage
sk: Použitie

en: Key binding
sk: Klávesové skratky

note: TRANSLATE NOTE: The following license declaration is just a notice, not full license text. TRANSLATE NOTE: The full GPLv3 license text is included in LilyTerm source code. TRANSLATE NOTE: Of corse, Translating the GPLv3 license text won't be a good idea, TRANSLATE NOTE: But it seems be safe to trans
en: Copyright (c) %s-%s  %s.  All rights reserved.
    
    %s is free software: you can redistribute it and/or modify
    it under the terms of the GNU General Public License as published by
    the Free Software Foundation, either version 3 of the License, or
    (at your option) any later version.
    
    %s is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with %s.  If not, see <http://www.gnu.org/licenses/>.
sk: Copyright (c) %s-%s  %s. Všetky práva rezervované.
    
    %s je slobodný softvér: môžete ho distribuovať a/alebo upravovať
    pri dodržaní podmienok GNU General Public License, tak ako ju
    zverejňuje Free Software Foundation, buď verzie 3 Licencie, alebo
    (podľa vašej voľby) akejkoľvek neskoršej verzie.
    
    %s je distribuovaný v nádeji, že bude užitočný, ale
    BEZ AKEJKOĽVEK ZÁRUKY; dokonca aj bez implikovanej záruky
    PREDAJNOSTI alebo VHODNOSTI NA URČITÝ ÚČEL. Viac podrobností
    hľadajte v GNU General Public License.
    
    Kópiu GNU General Public License by ste mali získať spolu s
    %s. Ak nie, pozrite <http://www.gnu.org/licenses/>.

en: License
sk: Licencia

en: Translators
sk: Prekladatelia

en: About
sk: O ...

en: There is still a running foreground program on #%d tab:
sk: V %d. záložke stále beží program:

en: Continue anyway?
sk: Pokračovať?

en: Confirm to close running foreground program
sk: Potvrďte ukončenie bežiaceho programu

en: this tab
sk: táto záložka

en: Change the opacity of window
sk: Zmeniť priehľadnosť okna

en: Change the opacity of window:
sk: Zmeniť priehľadnosť okna:

en: Change the opacity of window when inactive
sk: Zmeniť priehľadnosť okna, keď nie je aktívne

en: Change the opacity of window when inactive:
sk: Zmeniť priehľadnosť okna, keď nie je aktívne:

en: Adjust the brightness of ANSI colors used in terminal
sk: Prispôsobiť jas farieb ANSI použitých v termináli

en: Adjust the brightness of ANSI colors when inactive
sk: Prispôsobiť jas farieb ANSI, keď nie je aktívny

en:  is trying to execute the following command:
sk:  sa pokúša spustiť nasledujúci príkaz:

en: Confirm to execute -e/-x/--execute command
sk: Potvrdiť spustenie príkazu -e/-x/--execute

en: The following programs are still running under #%d tab:
sk: Nasledujúce programy stále bežia v %d. záložke:

en: Using <Ctrl><D> or 'exit' to close tabs is recommended
sk: Na zatvorenie záložky je odporúčané použiť <Ctrl><D> alebo 'exit'

en: Confirm to close a tab with child process
sk: Potvrďte zatvorenie záložky s procesom potomka

en: The following programs are still running under this window:
sk: V tomto okne stále bežia nasledujúce programy:

en: Confirm to close a window with child process
sk: Potvrďte zatvorenia okna s procesom potomka

en: Confirm to close %s
sk: Potvrdiť zatvorenie %s

en: The following programs are still running under %s:
sk: V %s stále bežia nasledujúce programy:

en: Trying to paste the following texts to the Vte Terminal:
sk: Pokus o vloženie nasledujúceho textu do terminálu Vte:

en: Confirm to paste texts to the Vte Terminal
sk: Potvrďte vloženie textu do terminálu Vte

en: Try to kill %s with SIGKILL() to avoid terminate those programs!
    (MAY CAUSE DATA LOSS!!)
sk: Skúste zabiť %s pomocou SIGKILL() aby ste predišli ukončeniu týchto programov!
    (MÔŽE SPÔSOBIŤ STRATU DÁT!!)

en: Force to close all the tabs and windows, and exit %s!
sk: Vynútiť zatvorenie všetkých záložiek a okien a ukončiť %s!

en: (Disabled, duplicated with [%s])
sk: (Vypnuté, duplikované s [%s])

en: (Disabled)
sk: (Vypnuté)

en: The locale "%s" seems NOT supported by your system!
    If you just added the locale datas recently,
    Please close all the windows of %s and try again.
sk: Vyzerá to, že lokalizácia „%s” nie je podporovaná vašim systémom!
    Ak ste práve pridali lokalizačné dáta,
    prosím zatvorte všetky okná %s a skúste znova.

en: Not supported locale!
sk: Nepodporovaná lokalizácia!

en: You should upgrade to %s and recompile %s to support this feature.
sk: Musíte aktualizovať na %s a prekompilovať %s, aby bola táto vlastnosť podporovaná.

en: Not supported feature!
sk: Nepodporovaná vlastnosť!

en: Disable all the function keys of [%s] group.
sk: Vypnúť všetky funkčné klávesy skupiny [%s].

en: The data got from socket seems incorrect.
    
    	Received socket version: %s
    	Expected socket version: %s
    
    If you just updated %s recently,
    Please close all the windows of %s and try again.
sk: Dáta získané zo soketu vyzerajú byť nesprávne.
    
    	Prijatá verzia soketu: %s
    	Očakáv. verzia soketu: %s
    
    Ak ste práve aktualizovali %s,
    prosím zatvorte všetky okná %s a skúste to znova.

en: The format of socket data is out of date
sk: Formát dát soketu je neaktuálny

en: Change text encoding
sk: Zmeniť kódovanie textu

en: New tab
sk: Nová záložka

en: New tab with specified locale
sk: Nová záložka so zadanou lokalizáciou

en: New window with specified profile
sk: Nové okno so zadaným profilom

en: Change the font
sk: Zmeniť písmo

en: Change colors
sk: Zmeniť farby

en: Change the cursor color
sk: Zmeniť farbu kurzora

en: Change the foreground color
sk: Zmeniť farbu popredia

en: Change the background color
sk: Zmeniť farbu pozadia

en: Adjust the brightness of ANSI colors
sk: Prispôsobiť jas farieb ANSI

en: Adjust the brightness when inactive
sk: Prispôsobiť jas, keď nie je aktívne

en: Change ANSI color theme
sk: Zmeniť farebnú schému ANSI

en: Background
sk: Pozadie

en: Transparent window
sk: Priehľadné okno

en: Window opacity
sk: Priehľadnosť okna

en: Window opacity when inactive
sk: Priehľadnosť okna, keď nie je aktívny

en: Transparent background
sk: Priehľadné pozadie

en: Background saturation
sk: Saturácia pozadia

en: Set background image
sk: Nastaviť obrázok pozadia

en: Clipboard
sk: Schránka

en: Copy URL
sk: Kopírovať URL

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Paste
sk: Vložiť

en: View clipboard
sk: Zobraziť schránku

en: View primary clipboard
sk: Zobraziť primárnu schránku

en: Scrollback lines
sk: Rolovanie riadkov

en: Clean scrollback lines
sk: Vymazať rolovanie riadkov

en: Misc
sk: Rôzne

en: Paste to every Vte Terminal
sk: Vložiť do každého terminálu Vte

en: Launch file manager
sk: Spustiť správcu súborov

en: Erase Binding
sk: Väzba mazania

en: Cursor Shape
sk: Tvar kurzora

en: Dim text when inactive
sk: Stmaviť, keď nie je aktívny

en: Dim window when inactive
sk: Stmaviť okno, keď nie je aktívny

en: Cursor blinks
sk: Blikajúci kurzor

en: Audible bell
sk: Zvukový zvonček

en: Visible bell
sk: Viditeľný zvonček

en: Urgent bell
sk: Naliehavý zvonček

en: Switch input methods
sk: Prepnúť vstupnú metódu

en: Show the tabs bar
sk: Zobraziť záložky

en: Hide the tabs bar
sk: Skryť záložky

en: Always show the tabs bar
sk: Vždy zobraziť panel záložiek

en: Always hide the tabs bar
sk: Vždy skryť panel záložiek

en: Increase window size
sk: Zväčšiť veľkosť okna

en: Decrease window size
sk: Zmenšiť veľkosť okna

en: Reset to user custom font/size
sk: Vrátiť používateľské písmo/veľkosť

en: Reset to system font/size
sk: Vrátiť systémové písmo/veľkosť

en: Reset the content
sk: Vymazať obsah

en: User profile
sk: Používateľský profil

en: Quit %s
sk: Skončiť %s

en: grayscale
sk: Stupne sivej

en:  (Wide)
sk:  (Široký)

en: Font Selection
sk: Výber písma

en: Add other locales...
sk: Pridať ďalšie lokalizácie...

en: Other settings...
sk: Ďalšie nastavenia...

en: Save settings automatically
sk: Uložiť nastavenia automaticky

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Save settings as...
sk: Uložiť nastavenia ako...

en: Reload settings
sk: Znova načítať nastavenia

en: %s default
sk: %s predvolený

en: The following settings:
    
    %s
    Can NOT be applied to the terminal boxes of current window.
    Please use [%s] instead.
sk: Nasledujúce nastavenia:
    
    %s
    Nemôžu byť použité na okná terminálov aktuálneho okna.
    Prosím, použite miesto toho [%s].

en: The following settings can NOT be applied
sk: Nasledujúce nastavenia nemôžu byť použité

en: Disable: Trying to use [Transparent Background] instead.
sk: Zakázať: Skúšam namiesto toho použiť [Priehľadné pozadie].

en: Scroll the background image along with the text
sk: Rolovať obrázok pozadia spolu s textom

en: Open File
sk: Otvoriť súbor

en: Save File
sk: Zatvoriť súbor

en: The following error occurred: %s
sk: Nastala nasledujúca chyba: %s

en: Error while creating the child process:
sk: Chyb pri vytváraní procesu potomka:

en: Error while creating the child process!
    Please make sure the /dev/pts is mounted as a devpts file system!
sk: Chyba pri vytváraní procesu potomka!
    Prosím overte, že je /dev/pts pripojený ako súborový systém devpts!

en: Error when creating child process
sk: Chyba pri vytváraní procesu potomka

en: Tab operation
sk: Operácie záložiek

en: Switch tab
sk: Prepnúť záložku

en: Move tab
sk: Presunúť záložku

en: Switch to #? tab
sk: Prepnúť na záložku

en: Text operation
sk: Textové operácie

en: Scroll up/down
sk: Rolovanie hore/dole

en: Font
sk: Písmo

en: Disable/Enable functions
sk: Zapnúť/Vypnúť funkčné

en: Disable/Enable hyperlinks, function keys and right click menu.
sk: Zapína/vypína hypertextové odkazy, funkčné klávesy a kontextové menu

en: Add new tab
sk: Pridať novú záložku

en: Add a new tab.
sk: Pridá novú záložku.

en: Close tab
sk: Zatvoriť záložku

en: Close current tab.
sk: zatvorí aktuálnu záložku.

en: Rename page name
sk: Premenovať meno stránky

en: Rename the page name of current tab.
sk: Premenuje meno stránky aktuálnej záložky

en: Find the strings matching the search regex.
sk: Nájde reťazce vyhovujúce hľadanému regulárnemu výrazu.

en: Find previous
sk: Nájsť predošlý

en: Find the previous string matching the search regex.
sk: Nájsť predošlý reťazec, vyhovujúci hľadanému regulárnemu výrazu.

en: Find next
sk: Nájsť ďalší

en: Find the next string matching the search regex.
sk: Nájsť ďalší reťazec, vyhovujúci hľadanému regulárnemu výrazu.

en: Switch to prev tab
sk: Prepnúť na predošlú záložku

en: Switch to prev tab.
sk: Prepne na predošlú záložku.

en: Switch to next tab
sk: Prepnúť na ďalšiu záložku

en: Switch to next tab.
sk: Prepne na ďalšiu záložku.

en: Switch to first tab
sk: Prepnúť na prvú záložku

en: Switch to first tab.
sk: Prepne na prvú záložku.

en: Switch to last tab
sk: Prepnúť na poslednú záložku

en: Switch to last tab.
sk: Prepne na poslednú záložku.

en: Move page forward
sk: Presunúť stranu vpred

en: Move current page forward.
sk: Presunie aktuálnu stranu vpred.

en: Move page backward
sk: Presunúť stranu vzad

en: Move current page backward.
sk: Presunie aktuálnu stranu vzad.

en: Move page to first
sk: Presunúť stranu na prvú

en: Move current page to first.
sk: Presunie aktuálnu stranu na prvé miesto.

en: Move page to last
sk: Presunúť stranu na posledné miesto

en: Move current page to last.
sk: Presunie aktuálnu stranu na posledné miesto.

en: Switch to #%d tab
sk: Prepnúť na %d. záložku

en: Switch #%d tab directly.
sk: Prepne priamo na %d. záložku.

en: New window
sk: Nové okno

en: Open a new window with current dir.
sk: Otvorí nové okno s aktuálnym adresárom.

en: Select all
sk: Vybrať všetko

en: Select all the text in the Vte Terminal box.
sk: vyberie všetok text v okne Vte Terminálu

en: Copy to clipboard
sk: Kopírovať do schránky

en: Copy the text to clipboard.
sk: Kopíruje text do schránky.

en: Paste the text
sk: Vložiť zo schránky

en: Increase font size
sk: Zväčšiť písmo

en: Increase the font size of current tab.
sk: Zväčší veľkosť písma aktuálnej záložky.

en: Decrease font size
sk: Zmenšiť písmo

en: Decrease the font size of current tab.
sk: Zmenší veľkosť písma aktuálnej záložky.

en: Reset font size
sk: Obnoviť veľkosť písma

en: Reset the font of current tab to original size.
sk: Obnoví veľkosť písma aktuálnej záložky na pôvodnú veľkosť.

en: Maximize the window
sk: Maximalizovať okno

en: Try to maximize the window to use all available space on your display.
sk: Pokúsi sa maximalizovať okno tak, aby použilo celé dostupné miesto obrazovky

en: Full screen
sk: Celá obrazovka

en: Asks to place window in the fullscreen/unfullscreen state.
sk: Požiada o prepnutie umiestnenia okna v režime celej obrazovky

en: Scroll up
sk: Rolovať hore

en: Emulate a mouse scroll up event on Vte Terminal box.
sk: Emuluje udalosť rolovania myšou v okne Vte Terminálu.

en: Scroll down
sk: Rolovať dole

en: Emulate a mouse scroll down event on Vte Terminal box.
sk: Emuluje udalosť rolovania myšou v okne Vte Terminálu.

en: Scroll up 1 line
sk: Rolovať 1 riadok hore

en: Asks to scroll up 1 line on Vte Terminal box.
sk: Požiada rolovať 1 riadok hore v okne Vte Terminálu.

en: Scroll down 1 line
sk: Rolovať 1 riadok dole

en: Asks to scroll down 1 line on Vte Terminal box.
sk: Požiada rolovať 1 riadok dole v okne Vte Terminálu.

en: Dump runtime debug data
sk: Vypísať behové ladiace dáta

en: Dump the runtime data of LilyTerm for debug.
sk: Vypíše behové dáta LilyTerm, kvôli ladeniu.

en: Window Title
sk: Titulok okna

en: Running Command
sk: Bežiaci príkaz

en: Current Dir
sk: Aktuálny adresár

en: Custom Tab Name
sk: Vlastné meno záložky

en: Root Privileges
sk: Práva root

en: Normal Text
sk: Normálny text

en: The target file does NOT exist
sk: Cieľový súbor neexistuje

en: The target file is a directory
sk: Cieľový súbor je adresár

en: Error while writing profile '%s':
sk: Chyba pri zápise profilu '%s':

en: Error when writing profile
sk: Chyba pri zápise profilu

en: Some entry in profile is added, removed, or changed in this version.
    Please use [Save settings] on the right click menu to save your settings,
    and edit it manually if necessary.
sk: Niektoré položky profilu sú v tejto verzii pridané, odstránené alebo zmenené.
    Prosím použite [Uložiť nastavenia] v kontextovom menu na uloženie svojich nastavení
    a upravte ich manuálne, ak je to potrebné.

en: %s
    Your profile is %s.
sk: %s
    Váš profil je %s.

en: The format of your profile is out of date
sk: Formát vášho profilu je neaktuálny

en: The profile "%s" is invalid:
    
    	%s
sk: Profil „%s” je neplatný:
    
    	%s

en: The profile is invalid!
sk: Profil je neplatný!

en: 	Window #%d, Page #%d: (%d) %s
sk: 	Okno %d, Strana %d: (%d) %s

en: 	Page #%d: (%d) %s
sk: 	Strana %d: (%d) %s
