LilyTerm 0.9.9 - en to uk translation catalogue (274 entries)

en: Please report bug at <%s>.
uk: Будь ласка, повідомляйте про помилки на <%s>.

en: Thank you for using %s!
uk: Дякуємо за використання %s!

note: TRANSLATE NOTE: Please be care of the length of the following usage translation, TRANSLATE NOTE: It should be shorter than 80 columns.
en: %s is a libvte based X Terminal Emulator.
uk: %s - це емулятор терміналу, заснований на libvte.

en: Use -T/--title {title} to specify the window title.
uk: Використовуйте -T/--title {заголовок} для вказання заголовка вікна.

en: Use -t/--tab {number} to open multi tabs when starting up.
uk: Використовуйте -t/--tab {кількість} для відкриття кількох вкладок під час запуску програми.

en: Use -d/--directory {directory} to specify the init directory when starting up.
uk: Використовуйте -d/--directory {каталог} для вказання початкового каталогу під час запуску.

en: Use -g/--geometry {WIDTHxHEIGHT[+-]XOFFSET[+-]YOFFSET} to specify the geometry.
uk: Використовуйте -g/--geometry {ШИРИНАxВИСОТА[+-]ГОР.ЗСУВ[+-]ВЕРТ.ЗСУВ} для вказання геометрії вікна.

en: Use -l/-ls/--login to make the shell invoked as a login shell.
uk: Використовуйте -l/-ls/--login для відкриття оболонки входу до системи (вводу логіна).

en: Use -H/--hold to hold the terminal window open when -e/-x command terminated.
uk: Використовуйте -H/--hold для утримання вікна терміналу відкритим після завершення команди за -e/-x .

en: Use -s/--separate to run in separate process.
uk: Використовуйте -s/--separate для запуску окремого процесу.

en: Use -p/--profile to get a profile sample.
uk: Використовуйте -p/--profile для отримання зразка профілю.

en: Use -v/--version to show the version information.
uk: Використовуйте -v/--version для відображення інформації про версію програми.

en: The %s system configure file is: %s
uk: Системна конфігурація %s: %s

en: And your %s profile is:
uk: Ваш профіль %s:

en: Default key binding:
uk: Комбінація клавіш за замовчуванням:

note: TRANSLATE NOTE: Please be care of the spacing when translating the following key binding description. TRANSLATE NOTE: Please check it in [Right Click Menu] -> [Usage] -> [Key binding] page after translating.
en:   * <Ctrl><`>           Disable/Enable hyperlinks, function keys and menu.
uk:   * <Ctrl><`>           Заборонити/Дозволити гіперпосилання, сполучення клавіш та меню правої кнопки миші.

en:   * <Ctrl><T>           Add a New tab with current directory.
uk:   * <Ctrl><T>           Додати нову вкладку у поточному каталозі.

en:   * <Ctrl><PgUp/PgDn>   Switch to Prev/Next tab.
uk:   * <Ctrl><PgUp/PgDn>   Перейти до попередньої/наступної вкладки.

en:   * <Ctrl><Home/End>    Switch to First/Last tab.
uk:   * <Ctrl><Home/End>    Перейти до першої/останньої вкладки.

en:   * <Ctrl><[/]>         Move current tab Forward/Backward.
uk:   * <Ctrl><[/]>         Премістити поточну вкладку вперед/назад.

en:   * <Ctrl><Up/Down>     Move current tab to First/Last.
uk:   * <Ctrl><Up/Down>     Перемістити поточну вкладку на початок/кінець.

en:   * <Ctrl><F1~F12>      Switch to 1st ~ 12th tab.
uk:   * <Ctrl><F1~F12>      Перейти до 1-ї ÷ 12-ї вкладки.

en:   * <Ctrl><+/-/Enter>   Increase/Decrease/Reset the font size of current tab.
uk:   * <Ctrl><+/-/Enter>   Збільшити/зменшити/скинути розмір шрифту на поточній вкладці.

en:   * <Shift><Left/Right> Emulate a mouse Scroll Up/Down event on terminal.
uk:   * <Shift><Left/Right> Емулювати прокрутку миші вгору/вниз у терміналі.

en:   * <Shift><Up/Down>    Asks to Scroll Up/Down 1 line on terminal.
uk:   * <Shift><Up/Down>    Запитує прокрутку вгору/вниз на 1 рядок у терміналі.

en:   * <Shift><PgUp/PgDn>  Gtk+ default behavior, Scroll Up/Down on terminal.
uk:   * <Shift><PgUp/PgDn>  Поведінка Gtk+ за замовчуванням, прокрутка вгору/вниз у терміналі.

en:   * <Shift><Home/End>   Gtk+ default behavior, Scroll terminal to Top/Bottom.
uk:   * <Shift><Home/End>   Поведінка Gtk+ за замовчуванням, прокрутка на початок/кінець.

en:   * <Alt><F11/Enter>    Switch between full/unfullwindow and full/unfullscreen.
uk:   * <Alt><F11/Enter>    Розгорнути/згорнути вікно та перемикання повноекранного режиму.

en:   * <Ctrl><F>           Find text in the terminal.
                            Use <F3>/<Shift><F3> to find Next/Prev.
uk:   * <Ctrl><F>           Знайти текст у терміналі.
                            Використовуйте <F3>/<Shift><F3> для пошуку Вперед/Назад.

en:   * <Ctrl><O>           Select all the text in the terminal.
uk:   * <Ctrl><O>           Виділити увесь текст у терміналі.

en:   * <Ctrl><Del/Ins>     Copy/Paste the text in clipboard.
uk:   * <Ctrl><Del/Ins>     Скопіювати текст до буферу обміну / Вставити текст з буферу обміну.

en:   * <Shift><Del/Ins>    Copy/Paste the text in primary clipboard.
uk:   * <Shift><Del/Ins>    Скопіювати текст до головного буферу обміну / Вставити текст з головного буферу обміну.

en:                         (i.e. Emulate middle button mouse click to Copy/Paste)
uk:                         (тобто емулювати натиснення середньої клавіші миші для вставки тексту)

en: Some key bindings that disabled by default but maybe useful:
uk: Деякі корисні сполучення клавіш, вимкнені за замовчуванням:

en:   * <Ctrl><Q>           Trying to close current tab.
uk:   * <Ctrl><Q>           Закрити поточну вкладку.

en:                         (Using <Ctrl><D> or 'exit' to close tabs is recommended)
uk:                         (Рекомендується закривати вкладки за допомогою <Ctrl><D> або команди 'exit')

en:   * <Ctrl><N>           Open a new window with current directory.
uk:   * <Ctrl><N>           Відкрити нове вікно із поточним каталогом.

en:   * <Ctrl><E>           Rename the current tab.
uk:   * <Ctrl><E>           Перейменувати поточну вкладку.

en: TIP: These key bindings may custom or disable by right click menu [%s].
uk: Підказка: Ці сполучення клавіш можна змінити та вимкнути у контекстному меню [%s].

en: Set key binding
uk: Встановити сполучення клавіш

en: The following error occurred:
uk: Виникла наступна помилка:

en: Rename this tab
uk: Перейменування поточної вкладки

en: Please input the Label Name of this tab:
uk: Будь ласка, уведіть назву для цієї вкладки:

en: Label Name:
uk: Назва:

en: Find string
uk: Знайти рядок

en: Find:
uk: Знайти:

en: Find previous string
uk: Знайти попередній рядок

en: Find next string
uk: Знайти наступний рядок

en: Case sensitive
uk: З урахуванням регістру

en: Use Perl compatible regular expressions
uk: Використовувати регулярні вирази Perl

en: Paste texts to every Vte Terminal
uk: Вставити текст до всіх терміналів Vte

en: Please input the texts that will be paste to the Vte Terminals:
uk: Будь ласка, уведіть текст для вставки до терміналів Vte:

en: Text:
uk: Текст:

en: Append a <NewLine> to the end of the text.
uk: Додати переведення рядку до кінця тексту.

en: Grab keys
uk: Захопити клавіші

en: Paste the grabbed key to the Vte Terminals.
    It will be useful if you want to paste combined keys, like <Ctrl><C>.
uk: Вставити захоплені клавіші до терміналів Vte.
    Це може бути корисним для вставки комбінацій клавіш, як <Ctrl><C>.

en: Key Value:
uk:  Значення сполучення клавіш:

en: Entry
uk: Уміст

en: Add new locales and set the default locale
uk: Додавання нових локалізацій та встановлення локалізації за замовчуванням

note: TRANSLATE NOTE: You may replace the following locales with the locale name of your country. TRANSLATE NOTE: For example, replace "zh_TW" with "ru_RU", replace "zh_TW.Big5" with "ru_RU.KOI8-R", TRANSLATE NOTE: or replace "zh_TW.UTF-8" with "ru_RU.UTF-8".
en: The default locale used when initing a Vte Terminal.
    You may use "zh_TW", "zh_TW.Big5", or "zh_TW.UTF-8" here.
uk: Локалізація, встановлювана за замовчуванням під час ініціалізації терміналу Vte.
    Наприклад, можна використати "uk_UA", "uk_UA.KOI8-U", або "uk_UA.UTF-8".

en: Default locale:
uk: Локалізація за замовчуванням:

note: TRANSLATE NOTE: You may replace the following locales with the locale name of your country. TRANSLATE NOTE: For example, replace "zh_TW" with "ja_JP", replace "zh_TW.Big5" with "ja_JP.EUC-JP", TRANSLATE NOTE: and replace "zh_TW.UTF-8" with "ja_JP.UTF-8".
en: The locales list on right click menu, separate with <space>.
    You may use "zh_TW", "zh_TW.Big5", or "zh_TW.UTF-8" here.
    You may want to use "UTF-8" here if you have no locale data installed.
uk: Список локалізацій у меню правої клавіші миші, розділених пробілами.
    Наприклад, можна використати "uk_UA", "uk_UA.KOI8-U", або "uk_UA.UTF-8".
    Якщо дані про локалізації не встановлено, можна використати "UTF-8".

en: Locales list:
uk: Список локалізацій:

en: Change the saturation of background
uk: Зміна насиченості тла

en: Change the Saturation of background:
uk: Змінити насиченість тла:

en: Change the foreground color in terminal
uk: Змінити колір тексту у терміналі

en: Change the background color in terminal
uk: Змінити колір тла терміналу

en: Change the cursor color in terminal
uk: Змінити колір курсору у терміналі

en: Invert color
uk: Інвертувати кольори

en: Change the %s color on tab
uk: Змінити колір %s на вкладці

en: Bold Demo Text
uk: Жирний текст

en: Confirm to close multi tabs
uk: Підтвердження закриття кількох вкладок

en: You are about to close multi tabs. Continue anyway?
uk: Ви збираєтеся закрити одразу кілька вкладок. Продовжити?

en: those tabs
uk: ці вкладки

en: You may press <Ctrl + Alt + Shift + Win> + <any key> here
    to get the key value used for the key binding.
uk: Ви можете натиснути <Ctrl + Alt + Shift + Win> + <клавіша> тут,
    щоб отримати значення сполучення клавіш.

en: Get the key value for function key
uk: Отримання значення сполучення клавіш

en: Function Key Name
uk: Назва сполучення клавіш

en: Key Bindings
uk: Сполучення клавіш

en: Key Group:
uk:  Група клавіш:

en: Note:
uk: Примітка:

en: Disable all the function keys.
uk: Заборонити усі сполучення клавіш.

en: Usage for %s %s
uk: Використання для %s %s

en: Don't forget to save your settings after making any change!
uk: Не забувайте зберігати налаштування після їх зміни!

en: Usage
uk: Використання

en: Key binding
uk: Сполучення клавіш

note: TRANSLATE NOTE: The following license declaration is just a notice, not full license text. TRANSLATE NOTE: The full GPLv3 license text is included in LilyTerm source code. TRANSLATE NOTE: Of corse, Translating the GPLv3 license text won't be a good idea, TRANSLATE NOTE: But it seems be safe to trans
en: Copyright (c) %s-%s  %s.  All rights reserved.
    
    %s is free software: you can redistribute it and/or modify
    it under the terms of the GNU General Public License as published by
    the Free Software Foundation, either version 3 of the License, or
    (at your option) any later version.
    
    %s is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with %s.  If not, see <http://www.gnu.org/licenses/>.
uk: Copyright (c) %s-%s  %s.  Усі права захищено.
    
    %s є вільним програмним забезпеченням; ви можете поширювати його та/або
    змінювати на умовах Універсальної громадської ліцензії GNU у тому вигляді,
    у якому її було опубліковано Фондом вільного програмного забезпечення;
    як версії 3, так і (за вашим розсудом) будь-якої більш пізньої версії.
    
    %s поширюється у надії, що вона буде корисною, але БЕЗ ЖОДНОЇ ГАРАНТІЇ;
    навіть без обов'язкової гарантії ТОВАРНОЇ ПРИДАТНОСТІ або ПРИДАТНОСТІ
    ДО ПЕВНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ.
    Для більш детальної інформації див. Універсальну громадську ліцензію GNU.
    
    Ви мали отримати копію Універсальної громадської ліцензії GNU разом з %s;
    якщо ні, то відвідайте <http://www.gnu.org/licenses/>.

en: License
uk: Ліцензія

en: Translators
uk: Перекладачі

en: About
uk: Про програму

en: There is still a running foreground program on #%d tab:
uk: У вкладці №%d все ще виконується програма:

en: Continue anyway?
uk: Все одно продовжити?

en: Tip:
uk: Підказка:

en: Confirm to close running foreground program
uk: Підтвердження закриття програми, що виконується

en: this tab
uk: цю вкладку

en: Change the opacity of window
uk: Змінити прозорість вікна

en: Change the opacity of window:
uk: Змінити прозорість вікна:

en: Change the opacity of window when inactive
uk: Змінити прозорість неактивного вікна

en: Change the opacity of window when inactive:
uk: Змінити прозорість неактивного вікна:

en: Adjust the brightness of ANSI colors used in terminal
uk: Налаштувати яскравість кольорів ANSI у терміналі

en: Adjust the brightness of ANSI colors when inactive
uk: Налаштувати яскравість кольорів ANSI у неактивному стані

en:  is trying to execute the following command:
uk:  намагається виконати наступну команду:

en: Confirm to execute -e/-x/--execute command
uk: Підтвердження виконання -e/-x/--execute команди

en: The following programs are still running under #%d tab:
uk: На вкладці №%d все ще працюють наступні програми:

en: Using <Ctrl><D> or 'exit' to close tabs is recommended
uk: Рекомендується закривати вкладки за допомогою <Ctrl><D> або 'exit'

en: Confirm to close a tab with child process
uk: Підтвердіть закриття вкладки із дочірнім процесом

en: The following programs are still running under this window:
uk: У цьому вікні все ще виконуються наступні команди:

en: Confirm to close a window with child process
uk: Підтвердіть закриття вікна із дочірніми процесами

en: Confirm to close %s
uk: Підтвердіть закриття %s

en: The following programs are still running under %s:
uk: У %s все ще виконуються наступні програми:

en: Trying to paste the following texts to the Vte Terminal:
uk: Спроба вставити наступний текст до терміналу Vte:

en: Confirm to paste texts to the Vte Terminal
uk: Підтвердіть вставку тексту до терміналу Vte

en: Try to kill %s with SIGKILL() to avoid terminate those programs!
    (MAY CAUSE DATA LOSS!!)
uk: Спробувати вбити %s сигналом SIGKILL(), щоб запобігти
    перериванню цих програм! (МОЖЕ ПРИЗВЕСТИ ДО ВТРАТИ ДАНИХ!!)

en: Force to close all the tabs and windows, and exit %s!
uk: Примусово закрити усі вкладки й вікна та вийти з %s!

en: (Disabled, duplicated with [%s])
uk: (Заборонено, співпадає з [%s])

en: (Disabled)
uk: (Заборонено)

en: The locale "%s" seems NOT supported by your system!
    If you just added the locale datas recently,
    Please close all the windows of %s and try again.
uk: Схоже, локалізація "%s" НЕ підтримується вашою системою!
    Якщо ви нещодавно оновили дані локалізацій,
    будь ласка, закрийте усі вікна %s і спробуйте знову.

en: Not supported locale!
uk: Непідтримувана локалізація!

en: You should upgrade to %s and recompile %s to support this feature.
uk: Вам необхідно оновити до %s та перекомпілювати %s, щоб отримати підтримку цієї можливості.

en: Not supported feature!
uk: Непідтримувана функція!

en: Disable all the function keys of [%s] group.
uk: Заборонити усі сполучення клавіш групи [%s].

en: The data got from socket seems incorrect.
    
    	Received socket version: %s
    	Expected socket version: %s
    
    If you just updated %s recently,
    Please close all the windows of %s and try again.
uk: Дані, отримані з сокета, схоже, неправильні.
    
    	Отримана версія сокета: %s
    	Очікувана версія сокета: %s
    
    Якщо ви нещодавно оновили %s,
    будь ласка, закрийте усі вікна %s і спробуйте знову.

en: The format of socket data is out of date
uk: Формат даних сокета застарів

en: Change text encoding
uk: Змінити кодування тексту

en: New tab
uk: Нова вкладка

en: New tab with specified locale
uk: Нова вкладка із вказаною локалізацією

en: New window with specified profile
uk: Нове вікно із вказаним профілем

en: Change the font
uk: Змінити шрифт

en: Change colors
uk: Змінити кольори

en: Change the cursor color
uk: Змінити колір курсору

en: Change the foreground color
uk: Змінити колір тексту

en: Change the background color
uk: Змінити колір тла

en: Adjust the brightness of ANSI colors
uk: Налаштувати яскравість кольорів ANSI

en: Adjust the brightness when inactive
uk: Налаштувати яскравість у неактивному стані

en: Change ANSI color theme
uk: Змінити схему кольорів ANSI

en: Background
uk: Тло

en: Transparent window
uk: Прозоре вікно

en: Window opacity
uk: Прозорість вікна

en: Window opacity when inactive
uk: Прозорість неактивного вікна

en: Transparent background
uk: Прозоре тло

en: Background saturation
uk: Насиченість тла

en: Set background image
uk: Встановити фонове зображення

en: Clipboard
uk: Буфер обміну

en: Copy URL
uk: Скопіювати URL

en: Copy
uk: Копіювати

en: Paste
uk: Вставити

en: View clipboard
uk: Переглянути буфер обміну

en: View primary clipboard
uk: Переглянути основний буфер обміну

en: Scrollback lines
uk: Зворотна прокрутка рядків

en: Clean scrollback lines
uk: Очистити рядки зворотної прокрутки

en: Misc
uk: Різне

en: Paste to every Vte Terminal
uk: Вставити до усіх терміналів Vte

en: Launch file manager
uk: Запустити файловий менеджер

en: Erase Binding
uk: Прив'язування для стирання

en: Cursor Shape
uk: Форма курсору

en: Dim text when inactive
uk: Потьмарення тексту у неактивному стані

en: Dim window when inactive
uk: Потьмарення неактивного вікна

en: Cursor blinks
uk: Блимання курсора

en: Audible bell
uk: Звуковий сигнал

en: Visible bell
uk: Візуальний сигнал

en: Urgent bell
uk: Екстрений сигнал

en: Switch input methods
uk: Перемикання методів вводу

en: Show the tabs bar
uk: Показати панель вкладок

en: Hide the tabs bar
uk: Сховати панель вкладок

en: Always show the tabs bar
uk: Завжди показувати панель вкладок

en: Always hide the tabs bar
uk: Завжди ховати панель вкладок

en: Increase window size
uk: Збільшити розмір вікна

en: Decrease window size
uk: Зменшити розмір вікна

en: Reset to user custom font/size
uk: Скинути шрифт на власний

en: Reset to system font/size
uk: Скинути шрифт на системний

en: Reset the content
uk: Скинути вміст

en: User profile
uk: Профіль користувача

en: Quit %s
uk: Вийти з %s

en: grayscale
uk: градації сірого

en:  (Wide)
uk: (широкий)

en: Font Selection
uk: Вибір шрифту

en: Add other locales...
uk: Додати інші локалізації...

en: Other settings...
uk: Інші налаштування...

en: Save settings automatically
uk: Автоматично зберігати налаштування

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Save settings as...
uk: Зберегти налаштування як...

en: Reload settings
uk: Перезавантажити налаштування

en: %s default
uk: %s за замовчуванням

en: The following settings:
    
    %s
    Can NOT be applied to the terminal boxes of current window.
    Please use [%s] instead.
uk: Наступні параметри:
    
    %s
    НЕ можуть бути застосовані до терміналів у поточному вікні.
    Скористайтеся замість цього [%s].

en: The following settings can NOT be applied
uk: Наступні параметри НЕ можуть бути застосовані

en: Disable: Trying to use [Transparent Background] instead.
uk: Заборонено: Спробуйте використати [Прозоре тло] замість цього.

en: Scroll the background image along with the text
uk: Прокручувати фонове зображення разом із текстом

en: Open File
uk: Відкрити файл

en: Save File
uk: Зберегти файл

en: The following error occurred: %s
uk: Виникла наступна помилка: %s

en: Error while creating the child process:
uk: Помилка під час створення дочірнього процесу:

en: Error while creating the child process!
    Please make sure the /dev/pts is mounted as a devpts file system!
uk: Помилка створення дочірнього процесу!
    Переконайтеся, що /dev/pts підмонтовано як файлову систему devpts!

en: Error when creating child process
uk: Помилка створення дочірнього процесу

en: Tab operation
uk: Управлінння вкладками

en: Switch tab
uk: Перемикання вкладок

en: Move tab
uk: Переміщення вкладок

en: Switch to #? tab
uk: Перехід на вкладку №?

en: Text operation
uk: Операції з текстом

en: Scroll up/down
uk: Прокрутка вгору/вниз

en: Font
uk: Шрифт

en: Disable/Enable functions
uk: Заборонити/Дозволити функції

en: Disable/Enable hyperlinks, function keys and right click menu.
uk: Заборонити/Дозволити гіперпосилання, сполучення
    клавіш та меню правої кнопки миші.

en: Add new tab
uk: Додати нову вкладку

en: Add a new tab.
uk: Додати нову вкладку.

en: Close tab
uk: Закрити вкладку

en: Close current tab.
uk: Закрити поточну вкладку.

en: Rename page name
uk: Перейменувати сторінку

en: Rename the page name of current tab.
uk: Змінити ім'я сторінки для поточної вкладки.

en: Find the strings matching the search regex.
uk: Знайти рядки за шаблоном.

en: Find previous
uk: Знайти попереднє

en: Find the previous string matching the search regex.
uk: Знайти попередній рядок за шаблоном пошуку.

en: Find next
uk: Знайти наступне

en: Find the next string matching the search regex.
uk: Знайти наступний рядок за шаблоном пошуку.

en: Switch to prev tab
uk: Перейти на попередню вкладку

en: Switch to prev tab.
uk: Перейти на попередню вкладку.

en: Switch to next tab
uk: Перейти на наступну вкладку

en: Switch to next tab.
uk: Перейти на наступну вкладку.

en: Switch to first tab
uk: Перейти на перушу вкладку

en: Switch to first tab.
uk: Перейти на першу вкладку.

en: Switch to last tab
uk: Перейти на останню вкладку

en: Switch to last tab.
uk: Перейти на останню вкладку.

en: Move page forward
uk: Перемістити сторінку вперед

en: Move current page forward.
uk: Перемістити поточну сторінку вперед.

en: Move page backward
uk: Перемістити сторінку назад

en: Move current page backward.
uk: Перемістити поточну сторінку назад.

en: Move page to first
uk: Зробити сторінку першою

en: Move current page to first.
uk: Зробити сторінку першою.

en: Move page to last
uk: Зробити сторінку останньою

en: Move current page to last.
uk: Зробити поточну сторінку останньою.

en: Switch to #%d tab
uk: Перейти на вкладку №%d

en: Switch #%d tab directly.
uk: Перейти прямо на вкладку №%d.

en: New window
uk: Нове вікно

en: Open a new window with current dir.
uk: Відкрити нове вікно із поточним каталогом.

en: Select all
uk: Вибрати все

en: Select all the text in the Vte Terminal box.
uk: Вибрати увесь текст у вікні терміналу Vte.

en: Copy to clipboard
uk: Скопіювати до буферу обміну

en: Copy the text to clipboard.
uk: Скопіювати текст до буферу обміну.

en: Paste the text
uk: Вставити текст

en: Increase font size
uk: Збільшити розмір шрифту

en: Increase the font size of current tab.
uk: Збільшити розмір шрифту на поточній вкладці.

en: Decrease font size
uk: Зменшити розмір шрифту

en: Decrease the font size of current tab.
uk: Зменшити розмір шрифту на поточній вкладці.

en: Reset font size
uk: Скинути розмір шрифту

en: Reset the font of current tab to original size.
uk: Скинути розмір шрифту на поточній вкладці
    до початкового значення.

en: Maximize the window
uk: Максимізувати вікно

en: Try to maximize the window to use all available space on your display.
uk: Спробувати максимізувати вікно для використання
    усього простору вашого екрану.

en: Full screen
uk: Повноекранний режим

en: Asks to place window in the fullscreen/unfullscreen state.
uk: Запит переведення вікна до повноекранного/звичайного режиму

en: Scroll up
uk: Прокрутка вгору

en: Emulate a mouse scroll up event on Vte Terminal box.
uk: Емулювати прокрутку миші вгору
    у вікні терміналу Vte.

en: Scroll down
uk: Прокрутка вниз

en: Emulate a mouse scroll down event on Vte Terminal box.
uk: Емулювати прокрутку миші вниз
    у вікні терміналу Vte.

en: Scroll up 1 line
uk: Прокрутка вгору на 1 рядок

en: Asks to scroll up 1 line on Vte Terminal box.
uk: Запит прокрутки на 1 рядок вгору
    у вікні терміналу Vte.

en: Scroll down 1 line
uk: Прокрутка вниз на 1 рядок

en: Asks to scroll down 1 line on Vte Terminal box.
uk: Запит прокрутки вниз на 1 рядок
    у вікні терміналу Vte.

en: Dump runtime debug data
uk: Дамп даних відлагодження

en: Dump the runtime data of LilyTerm for debug.
uk: Дамп даних для відлагодження LilyTerm.

en: Window Title
uk: заголовка вікна

en: Running Command
uk: команди, що виконується

en: Current Dir
uk: поточного каталогу

en: Custom Tab Name
uk: своєї назви вкладки

en: Root Privileges
uk: привілеїв адміністратора

en: Normal Text
uk: звичайного тексту

en: The target file does NOT exist
uk: Файл призначення НЕ існує

en: The target file is a directory
uk: Файл призначення є каталогом

en: Error while writing profile '%s':
uk: Помилка запису профілю '%s':

en: Error when writing profile
uk: Помилка запису профілю

en: Some entry in profile is added, removed, or changed in this version.
    Please use [Save settings] on the right click menu to save your settings,
    and edit it manually if necessary.
uk: У цій версії додано, видалено чи змінено деякі параметри профілю.
    Будь ласка, використовуйте [Зберегти налаштування] у меню правої кнопки миші,
    щоб зберегти ваші налаштування, і відредагуйте його вручну за необхідності.

en: %s
    Your profile is %s.
uk: %s
    Ваш профіль - %s.

en: The format of your profile is out of date
uk: Формат вашого профілю застарів

en: The profile "%s" is invalid:
    
    	%s
uk: Профіль "%s" некоректний:
    
    	%s

en: The profile is invalid!
uk: Профіль некоректний!

en: 	Window #%d, Page #%d: (%d) %s
uk: 	Вікно №%d, Сторінка №%d: (%d) %s

en: 	Page #%d: (%d) %s
uk: 	Сторінка №%d: (%d) %s
