dcpp - en to bg translation catalogue (90 entries)

en: %1% (%2%) has same CID {%3%} as %4% (%5%), ignoring
bg: %1% (%2%) е един и същ CID {%3%} както %4% (%5%),игнориран

en: %1% (Nick unknown)
bg: %1% (Прякор неизвестен)

en: %1% not shared; calculated CRC32 does not match the one found in SFV file.
bg: %1% не се споделя; изчислява CRC32 не съвпада с този, намерени в SFV файл.

en: %1% renamed to %2%
bg: %1% Преименуван на%2%

en: %1% was kicked by %2%: %3%
bg: %1% Е ритнат от %2%: %3%

en: %1% was kicked: %2%
bg: %1% Е ритнат: %2%

en: %1%: File not available
bg: %1%: Файла несъществува

en: <Enter string>
bg: <Въведете низ>

en: A file of equal or larger size already exists at the target location
bg: Файл със същата или по-голяма големина вече съществува в мястото - цел!

en: A file with a different size already exists in the queue
bg: Файл с различна големина вече съществува в опашката.

en: A file with different tth root already exists in the queue
bg: Файл с различен TTH root вече съществува в опашката.

en: A file with the same hash already exists in your share
bg: Файл със същия хеш вече съществува в споделеното от вас.

en: All download slots taken
bg: Всички даунлоад-места са заети!

en: CRC32 inconsistency (SFV-Check)
bg: CRC32 несъгласуван (SFV-Проверка)

en: Connection closed
bg: Връзката е затворена

en: Connection timeout
bg: Времето за свързване изтече!

en: Connectivity error: %1%
bg: Грешка със свързването: %1%

en: Connectivity restored
bg: Свързването възтановено

en: Could not open target file: %1%
bg: Може да отворите заплашителния файл: %1%

en: Directory already shared
bg: Директорията е Споделена

en: Directory missing name attribute
bg: Директорията липсва или името на атрибута

en: Discard
bg: Отхвърли

en: Disconnected
bg: Разкачен

en: Disconnected user leaving the hub: %1%
bg: Пекъсни връзката с потребител когато напусне хъба: %1%

en: Download Queue
bg: Списък с изтегляне

en: Duplicate source: %1%
bg: Дубльрски източник: %1%

en: Error creating hash data file: %1%
bg: Грешка в създаването на хеш файл: %1%

en: Error during compression
bg: Грешка при компресирането.

en: Error during decompression
bg: Грешка при декомпресия

en: Error generating certificate
bg: Грешка при генериране на сертификат

en: Error hashing %1%: %2%
bg: Грешка при споделяне %1%: %2%

en: Error saving hash data: %1%
bg: Грешка при запазване на хеш данни: %1%

en: Failed to load certificate file
bg: Неуспешно зареждане на сертификата за файла

en: Failed to load private key
bg: Неуспешно зареждане на личния ключ

en: Failed to negotiate base protocol
bg: Грешка при преговарянето с протокола

en: Failed to set up the socks server for UDP relay (check socks address and port)
bg: Грешка при настройването на Socks сървъра за UDP relay (Провери адреса и порта на сървъра!)

en: File list refresh failed: %1%
bg: Файлов списък на опресняване не успя: %1%

en: File list refresh finished
bg: Опресняването на листата с файлове завърши.

en: File list refresh in progress, please wait for it to finish before trying to refresh again
bg: В момента тече опресняване на листата с файловете, моля изчакайте преди да изискате ново опресняване.

en: File list refresh initiated
bg: Започва опресняване на листата с файлове.

en: File not available
bg: Файлът не е наличен

en: Finished hashing: %1%
bg: Споделянето завършено %1%

en: Finished hashing: %1% (%2%/s)
bg: Споделянето завършено: %1% (%2%/s)

en: Full tree does not match TTH root
bg: Файловото дърво не съвпада с този TTH псевдоним

en: Generated new TLS certificate
bg: Генерирай нов TLS сертификат

en: Greater than maximum filelist size
bg: Повече от максималния размер на файл листа

en: Hash database
bg: База-Данни от хешове

en: Hash database rebuilt
bg: Базата-Данни с хешовете построена наново.

en: Hashing failed: %1%
bg: Споделянето Провалено: %1%

en: Hub probably uses an old version of ADC, please encourage the owner to upgrade
bg: Хъба явно използва стара версия на ADC,моля кажете му да направи ъпдеит

en: Invalid size
bg: Неправилна големина

en: Invalid target file (missing directory, check default download directory setting)
bg: Невалиден файл-цел (липсваща папка, провери папката за сваляния по подразбиране)

en: Kick user(s)
bg: Ритни потребител(и)

en: Maximum command length exceeded
bg: Максималната дължина на командата е превишена

en: More bytes written than requested
bg: Поискани са Още байтове от

en: No certificate file chosen
bg: Избрания сертификат не е за този файл

en: No directory specified
bg: няма определена директория

en: No private key file chosen
bg: Няма личнен ключ за избрания файл

en: No slots available
bg: Няма налични слотове

en: Not listening for connections - please restart %1%
bg: Не се следи връзката - моля рестартираите %1%

en: Offline
bg: Офлайн

en: Redirect user(s)
bg: Пренасочи потребител(и)

en: Remove all subdirectories before adding this one
bg: Премахни всички подпапки преди да добавиш тази

en: Request to seek beyond the end of data
bg: Искане да търсят след края на данните

en: Response does not match request
bg: Отговорът не съвпада с искането

en: SSL Error: %1% (%2%, %3%)
bg: SSL Грешка: %1% (%2%, %3%)

en: Search disabled: %1%
bg: Търсенето е изключено: %1%

en: Search enabled again
bg: Търсенето включено атново

en: Shared Files
bg: Шернати Файлове

en: Socks server authentication failed (bad login / password?)
bg: Грешка при свързването със сървъра. (Грешно  име/парола?)

en: TLS disabled, failed to generate certificate: %1%
bg: TLS изключен, провалено генериране на сертификат: %1%

en: TLS disabled, no certificate file set
bg: TLS изключен,файлов сертификат поставен

en: TTH inconsistency
bg: ТТH несъгласуван

en: Target file is missing or wrong size
bg: Заплашителния файл липсва или има грешна големина

en: Target filename too long
bg: заплашителното файлово име е много дълго

en: Target removed
bg: Заплахата премахната

en: The socks server doesn't support login / password authentication
bg: Socks сървъра не поддържа автентикация с име и парола.

en: The socks server failed establish a connection
bg: Socks сървъра не можа да установи връзка.

en: The socks server requires authentication
bg: Socks сървъра изисква автентикация (име и парола).

en: The temporary download directory cannot be shared
bg: Временната директория не може да бъде споделяна!

en: This file is already queued
bg: Този файл е вече на опашката

en: Unable to create thread
bg: Създаването не нишка е невъзможно

en: Unable to open filelist: %1%
bg: отварянето на файла е невъзможно: %1%

en: Unable to read hash data file
bg: Не може да се прочете хеш файл

en: Unable to rename %1%: %2%
bg: Не може да се преименува %1%: %2%

en: Unable to send file %1%: %2%
bg: Не може да се изпрати файла%1%:%2%

en: Unknown error: 0x%1$x
bg: Неизвестна грешка: 0x%1$x

en: You're trying to download from yourself!
bg: Ти се мъчиш да сваляш от себе си

en: downloaded from
bg: Сваляне от

en: uploaded to
bg: Качване на
